SEQ – zabawa w łączenie cyferek

Licznie do dwudziestu każdy z nas opanował już do perfekcji. Wydawać by się zatem mogło, że łączenie ze sobą cyferek od największej do najmniejszej nie jest żadnym problemem. Autorzy gry SEQ udowadniają jednak, iż w rzeczywistości jest. Nie wierzycie nam na słowo? Przekonajcie się sami!

seqq

Zadaniem gracza w SEQ jest łączenie ze sobą cyfr. Na samym początku widzimy liczbę „0” oraz kilka kwadracików z innymi symbolami. Musimy w taki sposób odsłaniać kolejne pola, by ostatecznie największa cyfra połączyła się z najmniejszą. W teorii brzmi to dość prosto. Rzeczywistość jest jednak brutalniejsza. Co można zobaczyć na poniższym filmiku.

Przez pierwszych dziesięć leveli zostajemy zaznajomieni z zasadami produkcji. Dowiadujemy się, że połączeń dokonujemy, przeciągając palcem po ekranie urządzenia, a także tego, iż ścieżki liczbowe mogą się na siebie nakładać.

Autorzy SEQ przygotowali dla nas ponad dwieście plansz. Nie doszedłem nawet do połowy, a już z całą pewnością stwierdzić mogę, że pozwala to na zabawę przez długich kilka godzin. O ile na samym początku łamigłówka  polegająca na szukaniu drogi do zera nie wydawała mi się atrakcyjna, o tyle później zacząłem się do niej przekonywać. Gra bowiem robi się z biegiem czasu coraz trudniejsza, dzięki czemu trzeba nieźle się namęczyć, by ją ukończyć.

Choć w grach logicznych zazwyczaj nie zwraca się większej uwagi na oprawę audiowizualną, muszę przyznać, że opisywana produkcja zrobiła na mnie pozytywne wrażenie nie tylko samym pomysłem na rozgrywkę. Dźwięki pojawiające się w trakcie gry są  dosyć oryginalne, a grafika na tyle modernistyczna, że cieszy oko niemal na każdym kroku.

SEQ można pobrać za darmo z AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button