Wiedza Bezużyteczna? Wcale nie!

Jesteście ciekawi wiedzy? Lubicie wiedzieć coś, na co inni zareagują wybałuszeniem oczu? Macie ochotę na aplikację, która codziennie będzie Wam prezentować najdziwniejsze newsy na świecie? Oto jest! ,,Wiedza Bezużyteczna” – do apki podeszłam sceptycznie. Myślałam, że będą tam same ,,suchary” – jak dobrze jest się czasem pomylić!

zdjęcie(1)

Aplikacja typu: ,,czy wiesz, że…” podbiła serca tysięcy użytkowników mobilnych urządzeń. Działa na zasadzie dobrze znanego nam Kwejka – każdego dnia do aplikacji wrzucane są różne fakty, o których prawie żadne z nas nigdy nie słyszało.

Taką dodatkową wiedzą można błysnąć wśród znajomych :) Jak widzimy na obrazku niżej – mamy możliwość udostępnienia newsów za pośrednictwem maila, Facebooka lub innych aplikacji. Komentarze i polubienia są mile widziane.

zdjęcie

Jeżeli chodzi o wady – jak już być może zauważyliście – przy praktycznie każdym zdjęciu, na dole ekranu mamy cykl reklam. Moim zdaniem nie przeszkadza to w przeglądaniu Wiedzy Bezużytecznej. Jeśli jednak komuś bardzo utrudniałoby to życie, może za drobną dopłatą uniknąć przymusowego oglądania reklam.

zdjęcie(2)

Aplikacja do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button