Jungle Fly, czyli ptasia wersja Temple Run…znowu

Jeśli bawi Was bieganie, kicanie, skakanie, turlanie się przed siebie, a Temple Run jest jedną z gier, od których jesteście w pewien sposób uzależnieni, opisywana w tym wpisie produkcja o nazwie Jungle Fly nie powinna Was zawieść. Pytanie tylko: po co komu kolejna gra polegająca na tym samym?

Głównym bohaterem produkcji studia Crazy Game jest kolorowy ptaszek, którego pewnego dnia postanawia dopaść zły i niezwykle agresywny smok. Nie wiadomo, jak na imię ma wspominana skrzydlata istota. Jak to zwykle bywa w tego typu grach, nie wiemy też, gdzie tak naprawdę próbujemy się dostać. Cała zabawa polega więc tylko i wyłącznie na pobijaniu i śrubowaniu rekordów. Brzmi dla Was zachęcająco? Jakoś trudno mi w to uwierzyć

Sterowanie w Jungle Fly  odbywa się za pomocą akcelerometru i ekranu dotykowego. Czujnika używamy do zmiany kierunku lotu, natomiast „jeździmy” palcem po wyświetlaczu, gdy chcemy, by sterowana przez nas ptaszyna uniknęła przeszkody znajdującej się nisko bądź wysoko.

Oczywiście, w trakcie rozgrywki przychodzi nam też zbierać złote monety. Możemy dzięki nim kupować w wirtualnym sklepie różnego rodzaju ulepszenia. Power upów i tym podobnych nie jest wiele. Niestety, brakuje chociażby jednego, który byłby czymś, co widzi się pierwszy raz na oczy.

Przyjemności z gry daje nieco rywalizacja w globalnym rankingu. Żeby jednak załapać się do ścisłej czołówki, trzeba wielu godzin praktyki. Ja osobiście zrezygnowałem z planów stania się mistrzem we Jungle Fly. Jeżeli jednak wydaje Wam się, że tytuł najlepszego z najlepszych w tej właśnie produkcji będzie spełnieniem Waszych marzeń, śmiało, wejdźcie do Google Play i pobierzcie aplikację od Crazy Game na swoje urządzenie z Androidem. Jest ona całkowicie darmowa.

Jungle Fly w Google Play (darmowa)

Ocena AppsBlog.pl: 3/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button