Bus Simulator 3D – zabaw się w kierowcę miejskiego autobusu

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest prowadzić tak wielki pojazd, jak autobus? Dziwiłeś się kierowcom tych wehikułów, że udaje im się wyrobić na rondach, czy ostrych zakrętach? Dzięki grze Bus Simulator 3D zasiądziesz za sterami busa i przetestujesz jego możliwości na własnym urządzeniu! No to jazda!

bus2

Na samym początku naszej przygody warto wybrać tutorial, czyli etap wprowadzający. Dzięki niemu dowiemy się w jaki sposób kierować autobusem. Zostaniemy zapoznani z kierunkowskazami, które obowiązkowo musimy włączać podczas zjeżdżania do zatoczki, otrzymamy również informację w jaki sposób cofać, hamować i rozwijać prędkość.

bus34

Nasze zadanie polega na jeździe przez miasto podczas normalnego, dziennego ruchu i odbieraniu pasażerów z wyznaczonych przystanków. Za każde dobrze spełnione zadanie dostajemy punkty, które następnie możemy wymienić na elementy ,,podrasowujące” nasz pojazd. Jeżeli zdarzy nam się bliskie spotkanie ze ścianą, lub krawężnikiem, punkty zostają odebrane.

Efekty audiowizualne gry są na przeciętnym poziomie – nie ma rewelacji, jednak gra się bardzo przyjemnie. Należy dać sobie kilka minut na opanowanie kierownicy. Poruszamy się busem,  manewrując urządzeniem w dłoniach.

Do przejścia mamy wiele ciekawych poziomów – nasze umiejętności są sprawdzane na każdym kroku, dlatego warto przyłożyć się do pierwszych poziomów, aby podołać kolejnym.

Do pobrania za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button