Serce i Rozum – sympatyczna gra na Androida

Najsympatyczniejsze postaci 2011 roku z polskich telewizorów, to jest telekomunikacyjne Serce i Rozum, mogą od dzisiaj zagościć również w waszych smartfonach. W Android Markecie pojawiła się ostatnio gra „Serce i Rozum”, która z pewnością zagwarantuje Wam niezapomniane wrażenia i rozrywkę na długie, zimowe wieczory.

Gdy dwie maskotki Telekomunikacji Polskiej pojawiły się na ekranach telewizorów po raz pierwszy, mało kto wróżył im karierę. Okazało się jednak, że Polacy polubili Serce i Rozum do tego stopnia, że TP postanowiło wydać darmową aplikację na Androida, dzięki której każdy może w dowolnym momencie zagrać w jedną z najsympatyczniejszych gier dostępnych na zielony system operacyjny.

Zasady gry są proste: wcielamy się w postać tytułowych postaci i przechodzimy kolejne poziomy. Warto jednak zauważyć, że „Serce i Rozum” to nie kolejna z gier, w których wystarczy biegać i zabijać przeciwników. Androidowy wytwór TP jest bowiem aplikacją niejednokrotnie zmuszającą na niewielkiego, lecz jednak, myślenia.

Pisząc o grze „Serce i Rozum” oraz jej plusach z pewnością nie można pominąć ścieżki dźwiękowej. To ona właśnie tworzy klimat tej gry i sprawia, że poruszanie się sympatycznymi postaciami z reklamy telewizyjnej jest jeszcze przyjemniejsze. Dodatkowo, gdy coś nie pójdzie po Twojej myśli, możesz być spokojny – zarówno serce, jak i rozum odpowiednio to skomentują.

Samo pobranie aplikacji od TP jest bezpłatne i można tego dokonać w Android Markecie. Istnieją jednak także specjalne poziomy płatne, których zakupu użytkownik może dokonać w każdym dogodnym dla siebie momencie.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button