Polskie Dowcipy – Twoja codzienna dawka humoru

Lubisz opowiadać dowcipy? Bawią Cię kawały typu ,,przychodzi baba do lekarza…”? Może wolisz dowcipy z nutką ironii i czarnego humoru? Co powiesz na mega pakiet darmowych kawałów w Twoim urządzeniu? Aplikacja Polskie Dowcipy zawiera tysiące treści, pogrupowanych w różne kategorie. Jeśli masz ochotę zabłysnąć dowcipem o blondynkach – nic prostszego! Uruchamiasz apkę i na pierwszej stronie ukazuje Ci się 26 kategorii tematycznych m.in. kawały o blondynkach, o babce, twoja stara, religijne, o Żydach, o studentach, o policjantach itp.

kawaaaa

W aplikacji nie zabrakło miejsca na śmieszne smsy, rozmowy na czatach, oraz gry półsłówek.

Zdarza Ci się w towarzystwie opowiadać dowcip, który spalasz w najlepszym momencie? Teraz już się to nie zdarzy – swój zestaw ulubionych kawałów będziesz miał zawsze przy sobie.

kawa

Polskie Dowcipy umożliwiają przeglądanie żartów losowo – do tego służy ikonka z dwiema kostkami do gry u dołu ekranu. Jeżeli jakiś kawał spodoba Ci się na tyle, że chciałbyś się nim podzielić ze znajomymi – udostępniasz tekst jednym kliknięciem. Wysyłanie tekstu smsem, mailem, lub przez Facebooka nie sprawia żadnego problemu.

Dowcip spodobał Ci się tak bardzo, że chcesz go zapisać? Banał – klikasz w czerwone serduszko na pasku obsługi i nie tracisz czasu na wyszukiwanie kawału w danej kategorii.

Apka stworzona ładnie, przejrzyście. Kawały się nie powtarzają i rzadko kiedy trafiamy na takie, które już znamy.

Polecam.

Do pobrania z AppStore za darmo.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button