Człowiek z Blizną pojawił się w AppStore

W ostatnim czasie w sieci można zauważyć prawdziwą reaktywację zainteresowania „Człowiekiem z blizną” – popularnego niegdyś filmu, który tak naprawdę do dzisiaj uważany jest za jednego z największych klasyków światowego kina. Zapytacie pewnie, dlaczego piszemy o amerykańskim filmie, skoro nasz blog dotyczy aplikacji mobilnych? Otóż cały ten wstęp został stworzony dlatego, że w AppStore pojawiła się ostatnio gra „Scarface”. Jeżeli zatem jesteście gotowi stanąć oko w oko ze światem pełnym gangsterów, to produkcja Fuse Powered już powinna instalować się na Waszych urządzeniach.

Choć nazwa „Scarface” z pewnością do czegoś zobowiązuje, nie możecie spodziewać się, że znajdziecie w tym wpisie opis gry z ładną trójwymiarową grafiką czy zapierającymi dech w piersiach efektami muzycznymi. Mimo to, uważamy, że warto zainteresować się mobilną wersją „Człowieka z blizną”. W końcu każdy z nas lubi od czasu do czasu powrócić do klasyki, prawda?

Jak nietrudno się domyślić, głównym bohaterem gry od Fuse Powered jest Tony Montana, Kubańczyk, który postanawia przenieść się do Stanów Zjednoczonych i skończyć ze skromnym życiem. Niestety, w mobilnym „Scarface” nie mamy okazji bezpośrednio zabijać naszych wrogów albo jeździć szybkimi samochodami (jak, to ma miejsce w innych gangsterskich grach). A wszystko to dlatego, że „Człowiek z Blizną” na iOS-a jest swego rodzaju połączeniem klimatu „gangsta” z grą strategiczną.

Jak to połączenie wygląda w praktyce? Na początku gry w „Scarface” dysponujemy jedynie niewielkim budżetem i zajmujemy się drobnymi „interesami”. Wraz z tym, jak przypływ gotówki staje się coraz większy możemy inwestować w nieco większe biznesy aż w końcu staniemy się prawdziwymi bossami gangsterskiego świata. Dość ciekawe podejście do gier gangsterskich, lecz na pewno mające szansę się przyjąć na smartfonach.

Warto zwrócić także uwagę na fakt, iż w mobilnej wersji „Człowieka z blizną” wiele dialogów zostało zaczerpniętych z filmu, w którym główną rolę odegrał Al Pacino. Jeżeli więc jesteście fanami „Scarface”, to obok gry na podstawie Waszego ulubionego hitu kinowego po prostu nie możecie przejść obojętnie!

Tym bardziej, że jest ona do pobrania z AppStore zupełnie za darmo (w trakcie gry można skorzystać z opcji mikropłatności). Nic tylko pobierać, grać i zarabiać! ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button