Momondo – zaplanuj podróż gdzie tylko zechcesz

W dzisiejszych czasach nikt nie lubi przepłacać. Właśnie dlatego tak ważne jest, by podczas planowania wakacji przeanalizować oferty kilku linii lotniczych czy hoteli. Jeżeli nie macie ochoty przeglądać kilkunastu stron oferujących bilety czy rezerwacje online, możecie skorzystać z prostej aplikacji o nazwie Momondo.

Program Momondo daje swoim użytkownikom możliwość znalezienia najtańszych połączeń z wybranymi miejscowościami. Mówiąc wprost – pozwala nam zaplanować wakacje przy wypad za granicę w taki sposób, byśmy byli zadowoleni, a jednocześnie by nie ucierpiały przy tym nasze portfele.

Obsługa aplikacji jest banalnie prosta. Po uruchomieniu ukazuje nam się ekran, w którym określamy miejsce, z którego chcemy udać się w podróż i – rzecz jasna – miejsce docelowe. Następnie pozostaje wybrać datę wypadu i liczbę osób zainteresowanych kupnem biletu. Na koniec pozostaje nam jedynie naciśniecie przycisku „Wyszukaj lotu” i oczekiwanie na wyniki.

Alternatywy dla podróży w wybranym kierunku prezentowane są w Momondo w bardzo przejrzysty sposób. Program pokazuje nam, ile przyjdzie nam zapłacić za bilet w konkretnej linii lotniczej, a także ukazuje strony oferujące możliwość zakupu wejściówki na pokład samolotu. Oczywiście, istnieje możliwość włączenia konkretnej witryny internetowej z poziomu aplikacji, co jest sporym plusem.

Momondo domyślnie wyświetla nam ceny w Euro. W opcjach aplikacji możemy jednak zmienić walutę na polskie złotówki, dolary amerykańskie czy funty brytyjskie. Oczywiście, wybór jest dużo większy, ale wydaje mi się, że większość z Was interesowały będą jedynie pieniążki, które przed chwilą wymieniłem.  Plusem programy jest także opcja umożliwiająca wyświetlanie propozycji lotnisk, z których chcemy odbyć podróż. Możemy wybrać wyświetlenia placówek najbliższych naszej aktualnej lokalizacji bądź tych, na których niedawno przebywaliśmy.

Momondo w Google Play (darmowa)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button