Redline Rush – lata 90

Redline Rush to odmiana popularnych, flashowych gierek, w których po prostu jedziemy przed siebie i omijamy przeszkody na prostej drodze, którymi zazwyczaj są samochody i inne pojazdy tam się poruszające.

Nasze zadanie to jazda jak najdalej, podobnie jak w wielu innych grach „runnerach”. Tutaj jedziemy oczywiście prostą drogą i jedyne możliwości poruszania się to od lewej do prawej krawędzi przez kolejne pasy ruchu. Robimy to za pomocą dwóch przycisków wyświetlanych przy krawędziach ekranów. Jedyne, co nas może zatrzymać w trakcie rozgrywki to uderzenie w samochody albo policyjną blokadę. Tak, będzie nas ścigać policja różnymi środkami i trzeba uważać na ich uderzenia w bok. Łatwo ich jednak wyeliminować uderzając tak samo jak oni.
redlinerush

Po drodze zbieramy rozrzucone grupy monet, które możemy potem wymieniać na różne upgrade’y. Samochody możemy ulepszać, dodawać power-upy oraz zmieniać ich kolory. Do dyspozycji otrzymujemy 16 pojazdów oraz niestety tylko 3 trasy.

Gra wygląda naprawdę bardzo dobrze, a mimo tego działa zachwycająco płynnie nawet na słabszych urządzeniach, na którym mieliśmy okazję testować aplikację. Nie było nawet najmniejszej zacinki. Ogromny plus za optymalizację – tak się powinno to robić.

Gra jest naprawdę niesamowicie grywalna, działa znakomicie i dostępna jest właściwie za darmo – no chyba, że do płatności doliczymy sobie także mikrotransakcje, w które wyposażona jest gra. Na reklamy nie zwróciłem nawet uwagi.
Ocena 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button