Pet Rescue Saga – kolorowo i przyjemnie

Problem wielu gier Androidowych polega na tym, że nie są one aż tak kolorowe i pozytywne jak produkcje tworzone na system Apple – iOs. Tego kłopotu nie ma jednak Pet Rescue Saga, która pojawiła się w Google Play dość niedawno.

Najnowsza produkcja od King.com jest pozytywna i pełna słodkich zwierzaczków wraz z kolorowymi klockami. Gra ta przeznaczona jest raczej dla kobiet i dzieci, które właśnie uwielbiają tego typu rzeczy.

petrescuesaga

Pet Rescue Saga odniosła już sukces jako aplikacja na Facebooku, w którą zagrało już ponad 10 milionów osób. Postanowiono więc przeportować ją na platformy Android i iOS. Udało się.

Gra pozwala nam na konkurowanie z przyjaciółmi. Skupimy się jednak na pojedynczym graczu na smartfonie. Jak sama nazwa wskazuje – nasze zadanie to uratować zwierzaki, które utknęły na szczycie kolorowych klocków. Robimy to za pomocą niszczenia grup kloców o jednym kolorze. Nie jest to takie proste, bo nieprzemyślane klikanie skończy się tym, że nasze zwierzaki nie spadną na sam dół.

Gra wygląda naprawdę kolorowo i ładnie. Na grę patrzy się przyjemnie, choć po pewnym czasie aż bolą oczy od jaskrawości barw. Udźwiękowienie również należy do przyzwoitych.

Niestety darmowa wersja to ograniczona liczba żyć, którą możemy wykorzystać, a kolejne zdobywamy za interakcje ze znajomymi – poprzez Facebooka, do którego możemy się zalogować z poziomu aplikacji.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button