Despicable Me – świetny runner

despiablemeOstatnio naprawdę bardzo dużą popularność zdobywają runnery, a więc gry, w których to jedyny cel to dotrzeć jak najdalej i jak najszybciej. Dokładnie tak samo wygląda to w przypadku Despicable Me, które pojawiło się ostatnio na platformę Android.

W grze znajdziemy bohaterów z filmu Jak Ukraść Księżyc z roku 2010, a konkretniej żółte, śmieszne stworki w niebieskich wdziankach i śmiesznych okularach. Naprawdę sympatyczne stworzonka.

Gra polega na biegu po wyznaczonym do tego torze, na którym znajdziemy całe mnóstwo utrudnień. Zakres jego ruchu jest ograniczony szerokością toru oraz możliwościami skoków i turlania się. Właściwie nic nowego w tego typu produkcjach. Wszystko widzieliśmy już wcześniej.

Sterowanie polega tylko i wyłącznie na przeciąganie palcem po ekranie. W górę – skok, w lewo – przesunięcie w lewo, w prawo – przesunięcie w prawo, a w dół – turlanie się. Jest to bardzo intuicyjne i jednocześnie proste. Dobry pomysł.

Jeśli chodzi o grafikę, która pojawiła się na moim ekranie po uruchomieniu aplikacji – świetna. Na samym początku myślałem, ze oglądam po prostu wcześniej przygotowaną animację. Podejrzenia mogły budzić tylko momentami postrzępione krawędzie modeli, lecz gdy w trakcie rozgrywki gra wyglądała identycznie byłem już pewien, że jest świetnie i naprawdę tak to wygląda. Wszystkie efekty jak i dźwięk są doskonałe. Oby więcej tego typu produkcji! Niestety – trzeba do tego trochę mocniejszego sprzętu.

Ocena 8+/10 Świetna gra z doskonałą oprawą.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button