Toilet Paper – spędź dzień z rolką papieru!

bf2ee950-2471-4b82-a60f-9a88d336c75eWyjście do łazienki nie musi oznaczać tylko zaspakajania potrzeb najwyższych, może być także niezłą zabawą. Jeden przedmiot z Twojej łazienki (dostępnej na komórce) zamieni codzienne obowiązki w niecodzienną grę.

Twórcami tytułowego papieru toaletowego jest zespół AE Mobile – znany wydawca aplikacji na Windows Phone. Powiedzmy sobie szczerze, nie popisali się produkując taką grę.

Spoglądając na dostępne do ściągnięcia gry zainteresował mnie ten śmiały tytuł i czym prędzej zainstalowałam tą grę na telefonie, rozmyślając jaka ciekawa akcja będzie towarzyszyła tak odważnej tematyce. Moje podekscytowanie zostało szybko zgaszone po zagraniu pierwszej partii. Co więc gracz musi tu uczynić?

Na wstępie osoba grająca wybiera sobie płeć, która oznaczona jest przez dwa rysunki : fajkę i czerwony but na obcasie – nie trudno domyślić się jaką płeć symbolizują. Kiedy wybraliśmy sobie najdogodniejsze dla nas rozwiązanie, dostajemy rolkę najbielszego papieru i… musimy go przewijać w dół, aż się skończy. Uczynić to możemy za pomocą naszego szybko śmigającego palca po ekranie telefonu.

Jedyny nasz interes leży w tym, abyśmy w jak najkrótszym czasie przewinęli całą rolkę papieru. Żadnych innych skomplikowanych opcji! Zero stopni trudności czy też niezrozumiałej fabuły! Cała przyjemność w Waszym rozwijaniu!

Co można powiedzieć o technicznym rozwiązaniu gry? Jest po prostu dobrze, schludnie i czytelnie. Kolory są odpowiednio dobrane tak, aby ekran jak najlepiej przypominał wnętrze łazienki. Grając, towarzyszy nam wesoła melodyjka a także przeradosny końcowy śmiech kobiety bądź mężczyzny, w zależności od naszego wyboru.

Gdyby chociaż gra miała jakieś poziomy, albo chociaż papier zmieniał kolor.. a tu nic. Jednostajność i monotonność. Nie przeczę, że i taka gra znajdzie swoich wielbicieli ale mnie niestety nie urzekła. Dlatego ocena końcowa wynosi : 3/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button