OneTouchDrawing – czyli palcem po ekranie.

26123d23-da05-4256-93d1-f8f8a86a63aeWyzwanie dla osób lubiących zagadki i logiczne myślenie! Koniec szkoły nie oznacza końca wysiłku umysłowego. W przyjemny sposób ćwicz swój mózg za pomocą swojego telefonu.

Wydawcy Blowing Nose słyną z tworzenia aplikacji o charakterze łamigłówkowym i dającym do myślenia. Także tym razem wyprodukowali dla nas niezłą zagadkę nad którą spędzimy długie chwile w skupieniu.

OneTouchDrawing, jak sama nazwa wskazuje, polega na rysowaniu – palcem po ekranie. Nie jest to jednak takie proste jak się wydaje. Zadaniem gracza jest obrysowanie danej figury geometrycznej za pomocą jednego pociągnięcia linii. Figura ma ustalone szare odcinki, zaznaczone po obu końcach znaczącą kropką. Gracz musi przeciągnąć niebieską „nić” od punktu do punktu tak, aby nie przejechać kolorową linią dwa razy tej samej krawędzi. Wymaga to naprawdę chwili zastanowienia. Jeżeli przejedziemy dwukrotnie po tej samej linii, przegrywamy i zaczynamy ten sam poziom od nowa.

Autorzy wiedząc, że gracze nie zawsze są tacy sprytni, dali małą podpowiedź. Kiedy potrząśniemy telefonem, jedna z kropek zaczyna robić się czerwona – jest to znak, że od tego miejsca powinniśmy zacząć. Gra starczy nam na bardzo długi czas, gdyż poziomów jest aż 150, a jak wiadomo, każdy kolejny stopień równa się trudniejszą i bardziej skomplikowaną do obrysowania figurą.

Gra stworzona jest w ciemnych, nieco mrocznych barwach, jest jednak dużo przyjemniejszych dla oka niż jaskrawa kolorystyka. Łatwiej ruszyć mózg gdy nie mamy przed oczami żadnych drażliwych neonów. Aplikacja posiada nieliczne dźwięki nieprzeszkadzające w myśleniu, tylko spokojnie wpisujące się charakter gry.

OneTouchDrawing jest przyjemną i pożyteczną dla szarych komórek grą. Każdy zdobyty poziom przynosi wiele zadowolenia, a jak wiemy etapów jest tutaj bardzo dużo. Ogólna ocena : 8/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button