Gangnam style – w rytmie muzyki!

Chyba nie ma człowieka na tym świecie, który nie zna tego południowokoreańskiego przeboju odgrywanego i tańczonego na każdej możliwej imprezie. Gdyby komuś było mało tej chwytliwej nuty, zapraszam do ściągnięcia tej aplikacji!

Gangnam style – wydawcą tej gry jest grupa JundatPham, która stworzyła tylko 3 aplikacje, z czego żadna z nich nie posiada ani dobrej opinii ani wyśmienitej oceny.

52d4be36-98fb-44c3-80cb-d3e0a2ff95fa

Po zobaczeniu tej gry na stornie internetowej, byłam bardzo zaciekawiona na czym też może ona polegać i jakie będzie zadanie gracza. Szybko się jednak zawiodłam. Otóż, po uruchomieniu gry widzimy znanego nam piosenkarza, który znajduje się w stajni jak to bywało w teledysku. Z głośników wydobywa się oczywista melodia. Na podłodze widnieją cztery kolorowe paski : czerwony, turkusowy, zielony i niebieski.

Podczas kiedy wykonawca piosenki znajduje się w szale tanecznym, my musimy naciskać odpowiedni pasek, po którym przesuwa się mocniej zaznaczona kosteczka. Musimy kliknąć odpowiednio szybko i w dobrej kolejności tak, aby nie stracić punktów. Pięć „niezłapanych” kostek oznacza porażkę, co kończy całą grę. My musimy uzyskać jak najlepszy wynik i przejść do kolejnego poziomu. I to tyle. W tej grze nie zmienia się nic oprócz numeru rundy czyli lekkim podnoszeniu poziomu trudności. Wciąż znajdujemy się w tym samym pomieszczeniu z tą samą muzyką. Nic tylko grać, aż umrzemy z nudów.

d22948ca-8cfa-4414-8119-8152266e9d18

Wydawcy nie potrudzili się ze zmianą szaty graficznej. Powtarzalność jednego pomieszczenia wprowadza straszną monotonię. Jednak producenci pochylili się w stronę gracza i umożliwili mu wyłączenie muzyki – wyobraźcie sobie słuchanie Gangnam style przez 10 kolejnych rund.

Wydaje mi się, że producenci chcieli złapać użytkowników poprzez to, że zrobili grę związaną ze znaną i popularną piosenką. Każdy jednak po chwili przekona się, że nie wszystko co modne musi być dobre. Ocena : 3/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button