Mr Jump – skacz nad wodą i uważaj na kolce

Miłośnicy starych gier z pewnością docenią nową produkcję, jaka pojawiła się kilka godzin temu w sklepach z mobilnymi aplikacjami. Mr Jump to zręcznościówka przypominająca wyglądem stare konsolowe gierki. Nic dziwnego, że wzbudza pozytywne emocje, mimo tego, że w żaden sposób nie wyróżnia się nowoczesnością.

W obecnej chwili do dyspozycji graczy zostało oddane 12 poziomów. Potrzeba jednak sporo czasu, by przebrnąć przez nie wszystkie. Być może liczba plansz nie robi wielkiego wrażenia, ale w mojej opinii zupełnie wystarcza przeciętnemu graczowi na całkiem sympatyczną, kibelkową rozgrywkę.

Główny bohater Mr Jump biega po platformach i stara się ujść z życiem, omijając ostre kolce i unikając wody. Każde zderzenie z twardą ścianą, wodą, czy kolcem kończy się przerwaniem gry i koniecznością podjęcia kolejnej próby sforsowania levelu.

W grze spotkamy różnego rodzaju symbole, po dotknięciu których nasz bohater zyskuje specjalne moce. Po aktywacji niektórych z nich, na planszy dokonują się zmiany (np. zwolnienie blokady, czy ustawienie podestu), umożliwiając nam tym samym dostanie się do teleportu przenoszącego do kolejnego świata.

Graficznie Mr Jump niczym nie zaskakuje. Jest klasycznie, pikselowo i prosto. Ta gra ma swój klimat i miłośnicy prostych rozwiązań i banalnej, chociaż chwilami bardzo trudnej rozgrywki to z pewnością docenią :)

Pobierz w AppStore, bądź w GooglePlay.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button