Naught – będziesz w stanie znaleźć wszystkie kamienie szlachetne?

Niektórzy twierdzą, że dobrą grę można od słabszej odróżnić po oprawie graficznej. My jednak zupełnie nie zgadzamy się z tą opinią, gdyż  jesteśmy zdania, i niejednokrotnie to już pisaliśmy, że w super-produkcji chodzi przede wszystkim o świetny pomysł. Dzisiaj chcieliśmy Wam zatem przedstawić kolejną grę niewyróżniającą się zbytnio ładną grafiką, lecz na pewno bardzo wciągającą i posiadającą dość oryginalny pomysł na rozgrywkę. Przed Wami Naught – aplikacja, dzięki której niejeden już zabił nudne, dłużące się chwile w życiu.

W Naught gracz wciela się w dość tajemniczą, czarną postać, która przemierza świat w poszukiwaniu kamieni szlachetnych. Na każdym poziomie do zdobycia są trzy przedmioty, które dają nam szansę na spróbowanie swoich sił w kolejnym etapie.

Oczywiście, jak to zwykle bywa, pierwsze levele w grze są raczej niewymagające. Prawdziwe schody zaczynają się jednak już po około sześciu poziomach, kiedy to mamy pomału do czynienia z coraz większą ilością zagmatwanych tras, które po pewnym czasie są bez wątpienia w stanie zdenerwować mniej odpornych psychicznie graczy.

Na uwagę w Naught zasługuje na pewno również zastosowane w nim sterowanie. Niektórzy z Was mogą sobie pomyśleć, że wprawianie w ruch postaci za pomocą akcelerometru nie jest żadną nowością. Nic bardziej mylnego, w końcu w produkcji studia Alawar Entertainment możemy nie tylko chodzić naszym,ciemnym bohaterem, lecz również sprawiać by biegł lub pokonywał przeszkody.

Według nas, bardzo ważną cechą Naughta jest wpadająca w ucho oprawa muzyczna, w której dosłownie można się zakochać (o gustach się nie dyskutuje, tak więc jeśli efekty muzyczne w opisywanej grze nie przypadną Wam do gustu – nie miejsce pretensji do nas).

Naught można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Zachęcamy więc do pobierania i testowania możliwości!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button