Draw Something – kalambury w nowoczesnej formie

W popularne na całym świecie kalambury nieraz  grał pewnie każdy z nas. Niektórzy mieli zapewne już okazję rysować i zgadywać obrazki w formie elektronicznej, lecz większość z pewnością do tej zabawy używała do tej pory jedynie tradycyjnych kartek papieru i zwykłego mazaka. Aplikacja Draw Something to świetna propozycja dla wszystkich osób, które uwielbiały niegdyś grać w kalambury i znów mają ochotę rozpocząć zabawę, lecz tym razem nie tylko ze znajomymi, lecz również z ludźmi z dosłownie każdego zakątka Ziemi.

Samych zasad gry w kalambury chyba zbytnio przedstawiać nikomu nie trzeba. W zabawie bierze udział kilka osób (bądź drużyn), z których każda po kolei rysuje na tablicy obrazek przedstawiający wybrane hasło. Reszta natomiast ma za zadanie zgadnąć, co zawodnik używający mazaka właśnie narysował. Zawodnik, który prawidłowo odczytał narysowany obrazek, zdobywa punkt. I tak w kółko aż do zdobycia konkretnej ilości prawidłowych odpowiedzi.

No dobrze, skoro mamy już za sobą krótkie przypomnienie zasad gry w kalambury, możemy przejść do omówienia głównych cech aplikacji Draw  Something. Opisywany w tym wpisie program, to, tak jak zresztą już wspomnieliśmy, swego rodzaju narzędzie pozwalające nam grę w odgadywanie haseł z osobami z całego świata.

Co bardzo ważne, aplikacja nie tylko pozwala nam na grę z losowo wybranymi osobami, lecz także umożliwia nam rywalizację z naszymi znajomymi z Facebooka bądź wymienionymi po prostu z adresu e-mail.

Niestety, póki co nic nie wskazuje na to, by Draw  Something posiadał inną wersję językową od angielskiej. Jeśli więc nie mieliście nigdy do czynienia z językiem Wyspiarzy (i 1/3 populacji całego naszego globu), to raczej ciężko będzie Wam rozegrać partyjkę kalambur dzięki produktowi grupy OMGPOP.

Na koniec jeszcze jedna dość istotna informacja – w Draw Something mogą grać (również przeciwko sobie) zarówno użytkownicy iOS-a, jak i Androida. Program na urządzenia firmy Apple znajdziecie, tradycyjnie, w AppStore, natomiast androidowe kalambury pobrać można z  Google Play.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button