Jewel Mania: Halloween – ,,przerażająca” odmiana znanej gry

Chociaż do Halloween zostało jeszcze ponad trzy tygodnie, postanowiliśmy uradować Was dodatkiem, jaki stworzyli autorzy gdy Javel Mania. Halloween świetnie uzupełnia już perfekcyjną gierkę, dodając do niej trochę magii i horroru. Jesteście ciekawi jak wypadła halloweenowa wersja Jawel Manii w naszej recenzji?

Jewel Mania: Halloween to gra, w której zadaniem gracza jest ,,dopasowanie trzech” klocków w jednej linii. Trójka to minimalna liczba, dobrze jest tworzyć kombinacje czterech, pięciu a nawet więcej, aby zyskać mega premię punktową. Poruszamy się po planszy, na której należy odkrywać kolejne ,,wysepki” z etapami.

W każdym etapie zadania są inne – jedne wymagają od nas skupienia i wyboru najlepszego układu klocków, inne zmuszają do szybkiej reakcji, poprzez wprowadzenie limitu czasowego, a część określa ruchy, w jakich musimy się zmieścić, aby zebrać daną ilość punktów.

W grze rozszerzonej o Halloween nie zmienia się zbyt wiele. Twórcy produkcji chcieli chyba zrobić reklamę grze (która i tak jest bardzo znana), poprzez dodanie kolejnej aplikacji, która wnosi coś nowego (albo i nie) do gry.

Co do nowości – zmienia się tło podczas zabawy w kolejnych etapach. Czasem pojawiają się halloweenowe obrazki, zamiast kryształów, a dodatkowo na planszy możemy znaleźć kilka akcentów rodem z listopadowej nocy.

Tak czy inaczej – polecamy.

Pobierz Jewel Mania: Halloween za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button