Sniper X – zostań najlepszym snajperem na świecie!

Sniper X to typowa gra snajperska, w której z każdą sekundą poprawiamy swoje umiejętności, jako strzelca – specjalisty. Co tu dużo mówić – w produkcji leje się krew, ludzie padają jak mrówki, a w zamian za tą krwawą jatkę, zgarniamy same nagrody. Czy może być lepszy sposób na wyżycie się po ciężkim dniu pracy? :)

qfee

Na wstępie od razu zaznaczę, że gra z pewnością nie nadaje się do tego, by oddać ją w ręce dzieci. Nie mówię już o magicznej granicy 18 roku życia, ale chociażby 16+.

Podczas zabawy zbieramy punkty doświadczenia, które przekładają się na level postaci. Za wykonane misje zyskujemy również pieniądze. O tym jednak więcej za chwilę.

qfe

Sama akcja i sposób sterowania jest w 100% idealnie dopasowana do kategorii gry. Możemy korzystać z zaawansowanego zoomu, skupienia uwagi, a następnie wystrzelenia pocisku. Za każdym razem, gdy wchodzimy w daną misję, tracimy jeden punkt energii. Jak zapewne się domyślacie, ładowanie pełnego pakietu trochę trwa, więc mikropłatności jak najbardziej mają zastosowanie.

Standardowo – strzały w głowę są specjalnie punktowane. Za zarobione pieniądze możemy kupować specjalne rodzaje broni i ulepszać umiejętności swojego bohatera.

ewf

Wraz z osiąganiem kolejnych leveli, zyskujemy sztabki złota będące ekskluzywną walutą w grze, oraz punkty energii. Podsumowując – jak się przyłożymy i nie będziemy grać jak ostatnie pierdoły, spędzimy w apce grube godziny :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button