Flight Pilot Simulator – tu nauczą Cię latać!

Flight Pilot Simulator to produkcja dostępna na urządzenia z Androidem i iOS-em. Jeżeli zawsze marzyliście o karierze pilota, bądź może wręcz odwrotnie – czujecie wielki lęk przed lataniem, zajrzyjcie do aplikacji z tego wpisu. Jestem pewna, że nie tylko zachęci Was do latania, ale również uprzyjemni wolną chwilę.

wgwe

Początkowo gracz rozpoczyna misję z tutorialem. W kilku krokach dowiaduje się, w jaki sposób sterować powietrzną maszyną. Sterowanie ogranicza się do rozpędzenia maszyny przy pomocy specjalnej dźwigni, poruszania urządzeniem w celu zmiany kierunku, czy wysokości lotu, hamowania, zrzucania ładunków, czy wypuszczania strumienia wody.

Produkcja podzielona jest na kilka epizodów. W każdym z nich do naszej dyspozycji oddano kilka zadań. Wśród nich znajdą się misje polegające na ściganiu się z innymi samolotami, lądowaniu, akcjach ratunkowych, wodowaniu i wielu innych. W sumie można się spodziewać coraz to trudniejszych questów za które możemy otrzymać porządną sumkę pieniędzy.

wrgwrg

Złoto z kolei przydaje się do zakupów nowych wehikułów. Żeby bowiem podejść do niektórych misji, należy posiadać specjalistyczny sprzęt. Inwestycja nie jest tania, ale możliwa bez konieczności płacenia w prawdziwych pieniądzach. Jeśli więc jesteście cierpliwi i potraficie walczyć o swoje, z pewnością odniesiecie sukces.

egeb

Oprawa graficzna aplikacji jest bardzo ładna. Nie jest to majstersztyk, ale również nie można porównać widoków z niektórymi, znanymi nam już symulatorami. Jest ładnie i gładko. Jeśli macie ochotę na zastrzyk adrenaliny, pobierajcie :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Flight Pilot Simulator 3D!Wild Life, IncGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button