Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #105

Wilgotna, mglista pogoda sprzyja rozwojowi grzybów, dlatego jeżeli macie dzisiaj nieco wolnego czasu – udajcie się do lasu w poszukiwaniu naturalnych smakołyków. A kiedy już wrócicie, zachęcamy Was do zrobienia sobie gorącej herbaty i pogrania na swoim smartfonie. Dzięki kolejnemu odcinkowi Androidowych Okazji znów będziecie mogli zapoznać się z bieżącymi promocjami cenowymi w Google Play i znajdziecie świetny sposób, jak spędzić miło nie tylko jedno, ale co najmniej kilka długich popołudni.

Game of Thrones

Gra o Tron jest w naszym kraju wyjątkowo popularnym serialem, tak więc jesteśmy przekonani, że udostępnienie za darmo pierwszego epizodu mobilnej przygodówki Game of Thrones będzie dla Was wyjątkową niespodzianką. Oczywiście, oferta jest ograniczona czasowo, zatem warto się pospieszyć!

W gierce Game of Thrones przychodzi nam towarzyszyć bohaterom produkcji HBO w różnych sytuacjach osadzonych w realiach serialu. Apka zrobiona została w taki sposób, by była czymś w rodzaju interaktywnego filmu, gdzie mamy wpływ na najważniejsze decyzje różnych postaci rodu Lannisterów i nie tylko.

Na pewno oprawa audiowizualna nie pozostawia w tym przypadku wiele do życzenia. Trójwymiarowy świat gry prezentuje się po prostu świetnie, a ścieżkę dźwiękową trudno jest nie nazwać udaną. Samo sterowanie także można pochwalić, gdyż nie jest nad wyraz skomplikowane, natomiast mimo to, daje graczowi całkiem sporo możliwości.

Cieszymy się, że twórcy Game of Thrones obniżyli na pewien czas cenę swojego dzieła. Warto jednak jeszcze rat podkreślić, że oferta specjalna dotyczy jedynie jednego epizodu. Resztę będziecie już musieli kupić poprzez system mikropłatności.

Pobierz Game of Thrones za darmo w Google Play!

Worms 3

Tej gry z pewnością przedstawiać nikomu nie trzeba. Nawet jeżeli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w trzecią odsłonę, na pewno i tak kojarzycie Wormsy i doskonale wiecie, czego się można po nich spodziewać. Dzięki halloweenowej przecenie można dorwać ten klasyczny tytuł już za nieco ponad 10 złotych!

Worms 3 przenosi nas na pole bitwy, gdzie walczą ze sobą drużyny uroczych, jednak wyjątkowo dzielnych i honorowych, robaczków. Gracz ma do dyspozycji cały arsenał mniej lub bardziej brutalnych broni, a celem głównym jest – rzecz jasna – jak najszybsze wyeliminowanie wszystkich jednostek wrogiej ekipy.

Dzięki możliwości rywalizacji multiplayerowej można w Worms 3 bawić się nie tylko w pojedynkę, lecz także w gronie znajomych. PC-owa wersja cieszyła się niegdyś powodzeniem na wielu imprezach, tak więc pora, by teraz w jej miejsce wskoczyła właśnie edycja przeznaczona na smartfony.

Największym minusem Worms 3 jest fakt, że mamy w niej dodatkowe możliwości kupowania specjalnych, wirtualnych kart z gadżetami do gry. Brązowy, srebrny czy złoty pakiet dostępne są – na szczęście – nie tylko dzięki mikropłatnościom, co jest na swój sposób dużym pocieszeniem.

Niniejsza promocja może potrwać aż do końca października, ale ciężko to przewidzieć w stu procentach. Jeżeli więc chcecie mieć pewność, że pobierzecie Worms 3 w promocyjnej cenie, o 50% niższej od codziennej, pora podejmować decyzję!

Pobierz Worms 3 za 10,74 PLN w Google Play!

MONOPOLY

Ponadczasowa planszówka po raz kolejny zawitała w Androidowych Okazjach. Przez najbliższy czas MONOPOLY dostępne jest w cenie wynoszącej niecałą złotówkę. Mówiąc inaczej – z takiej promocji grzech nie skorzystać!

Zasady zabawy w MONOPOLY z całą pewnością są Wam doskonale znane. Każdy z graczy podczas rozgrywki rzuca kostką, przesuwa swój pionek i kupuje nieruchomości, dzięki którym może później pobierać czynsz od swoich oponentów. Przegrywa bankrut, a zwycięża – milioner. Tak można napisać to w największym skrócie.

Mając sentyment do tradycyjnej wersji MONOPOLY, trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że mobilna edycja jest tak samo udana. Wygląda na ekranie nie najgorzej, jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że wielu użytkowników Google Play skarży się na sporo błędów technicznych. Na szczęście, te ostatnie są na bieżąco usuwane dzięki aktualizacjom.

Tak jak już pisaliśmy, MONOPOLY jest obecnie wycenione na zaledwie czterdzieści groszy. To nie jedyna tak dobra propozycja od EA – przez parę dni można za taką samą cenę nabyć również NFS: Most Wanted oraz Dead Space.

Pobierz MONOPOLY za 0,40 PLN w Google Play.

Lara Croft GO

To najmłodsza ze wszystkich produkcji, jakie znalazły się w dzisiejszym odcinku. Od premiery Lara Croft GO nie minęło sporo czasu, jednak autorzy zdecydowali się na przecenę o kilka złotych. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w ten tytuł, kto wie, może teraz się na niego skusicie?

W Lara Croft GO kierujemy znaną panią archeolog, eksplorując wirtualne jaskinie. W przeciwieństwie do wszystkich innych gier z tej serii, tym razem musimy wykazać się nie wyjątkową zręcznością, lecz pomysłowością. A wszystko dlatego, że opisywana apka to po prostu łamigłówka! Zaskoczeni? Trudno się temu dziwić.

Jak widać to wyraźnie na screenie, Lara Croft GO wygląda dobrze i trudno się w niej przeczepić do czegokolwiek, co związane jest z grafiką. Jeżeli chodzi o liczbę plansz, mamy tutaj ich aż 75. Zapewnia to rozrywkę przez co najmniej kilka godzin, czyli wynik jest całkiem przyzwoity.

W tym przypadku przecena może trwać zaledwie kilka godzin, dlatego radzimy nie zwlekać z pobieraniem. Szczególnie, że Lara Croft nie jest częstym bywalcem w Androidowych Okazjach.

Pobierz Lara Croft GO za 21,49 PLN w Google Play.

Mamy smutną wiadomość – to wszystkie przeceny na dzisiaj! Ale spokojnie, za tydzień znów postaramy się zabić Wasz głód tanich, ale dobrych, produkcji. Pamiętajcie, że na AppsBlogu każdego dnia piszemy o fajnych apkach. I to zazwyczaj o takich, które można pobrać zupełnie za darmo!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button