AppSale – promocje w AppStore #147

Dziś wybory, więc nie powinnam Was do niczego namawiać. Mam nadzieję, że jednak zostanie mi wybaczone zachęcanie wiernych Czytelników AppsBloga do pobierania aplikacji mobilnych, które zwykle są płatne, a obecnie kosztują całe zero złotych :)

Oto propozycje na dziś: 4×4 Safari Pro (przecena z $0,99 na zero), Crazy Sapper (przecena z $1,99 na zero), oraz YoWindow Weather (przecena z $2,99 na zero).

4×4 Safari Pro

Co prawda polowaniu na zwierzęta jestem zdecydowanie przeciwna, jednak w formie aplikacji mobilnej jest to dla mnie do przyjęcia. Jeśli chcecie przetestować swoją szybkość i celność, wybieracie się na przejażdżkę dżipem po dzikiej krainie.

Na początku czeka Was tutorial. Nie omijajcie go. Jest o tyle istotny, że umożliwia opanowanie łuku i pistoletu, a to jest priorytetem wtedy, gdy zamiast słodkich jelonków na Waszej drodze pojawia się tygrys, czy inny straszliwy zwierz. Nie jesteście niewidzialni – Wy możecie zabijać i możecie zostać zabici.

Gra nie posiada cudownej oprawy wizualnej. Nie steruje się również najwygodniej, ale ogólny bilans jest na plus :) Mogę więc z czystym sumieniem polecić Wam testy a ocenę całości pozostawię już Wam ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Crazy Sapper

Kojarzycie Sapera dostępnego na podstawowe wersje Windowsa na PC-ta? Autorzy Crazy Sapper postanowili trochę bardziej ożywić zamysł rozbrajania bomb i zaproponowali graczom grę logiczną, polegającą na badaniu terenu, oznaczaniu miejsc niebezpiecznych i rozbrajaniu wszelkich ładunków.

Do dyspozycji mamy kilka trybów gry. Przede wszystkim wyzwaniem jest podział na levele – mamy do dyspozycji różne poziomy trudności. Przejście pierwszego okazuje się być wyzwaniem, nie mówiąc już o kolejnych kilkunastu. Puzzle to opcja dla osób lubiących dynamiczną zabawę z adrenalinką. Jak daleko uda nam się dojść, taki wynik zostanie osiągnięty. Jeżeli stracimy wszystkie życia, zaczynamy od nowa.

Gra jest ciekawa i wciągająca. Nie zmienia to jednak faktu, że jest trudna. Polecam fanom Sapera, łamigłówek i innych logicznych produkcji ;)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

YoWindow Weather

Chcecie na swoich smartfonach posiadać naprawdę świetną aplikację pogodową? Co więcej – chcecie, by była po polsku i dawała Wam znać o warunkach zarówno dźwiękowo, jak i wizualnie? Pobierajcie bez zastanowienia YoWindow Weather :)

Pogodynka jest ,,ruchoma”. Oznacza to mniej więcej tyle, że podczas pobytu w aplikacji, ciągle coś się dzieje – albo pada deszcz na nasz ekrany, albo zawiewa wietrzyk, albo świeci słońce, albo śnieży niczym w niedostrojonym telewizorze. W każdej chwili możemy zmienić obrazek w tle na wiejski, miejski, górki, morki i wiele innych.

ef

Przesuwając palcem po ekranie i pacając w różne ikonki, uzyskujemy dodatkowe informacje, ja na przykład – wilgotność, ciśnienie, odczuwalną temperaturę, mgłę, czy prognozę na najbliższe kilkanaście dni.

O tej apce mówię w samych superlatywach, bo inaczej się nie da – pobierajcie, póki nie jest za późno! YoWindow Weather za darmo na iOS :)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button