Zombie’s Got a Pogo – świrnięte zombiaki na Halloweenową zabawę

Moja propozycja dla Was dzisiaj, to fajna gra zręcznościowa, dzięki której będziecie mogli wejść w Halloweenowy klimat pełną parą :) Chętni na dobrą zabawę?

Walutą w grze są mózgi, które zbieramy w trakcie swojej zabawy na planszy. Wcielając się w rolę zombiaka skaczącego na czymś w rodzaju sprężyny, pokonujemy różne przeszkody, starając się nie zginąć.

Wśród przeszkadzajek znajdziemy skrzynie, pojazdy, inne umarlaki, wystające korzenie i wiele innych. Zgarniamy jedynie bańki z mózgami, dzięki którym możemy zainwestować w power-upy, czy ulepszenia wyglądu dla bohatera. Nie ma również problemów z tym, by odblokować kolejną postać.

Oczywiście by dobrze się bawić, wypadałoby mieć sporo na koncie. Niestety, mózgów dużo nie ma, a ich kupowanie wymaga mikropłatności. Można jednak skorzystać z power-upów za friko, wygrywając je co jakiś czas w losowaniu.

Graficznie jest prosto i ciekawie. Nie mam zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o sposób sterowania, to opiera się on na dotykaniu prawej i lewej strony ekranu w celu zmiany kąta pochylenia zombiaka i tym samym zdecydowaniu o odległości oddanego skoku.

Kibelkowa skikajka zawsze się przyda. Polecam fanom zręcznościówek i wszystkiego, co związane z zombiakami. Do pobrania póki co jedynie na urządzenia z jabłuszkami.

icon
Zombie's Got a PogoPlayFlame OUGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button