Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #106

Domyślamy się, że nie macie dzisiaj zbyt wiele czasu, dlatego nie będziemy Was na siłę trzymać, a już na pewno nie zamierzamy przedłużać tego, czego nie trzeba. Tak więc przejdźmy do konkretów: znów mamy dla Was sporą dawkę fajnych gier mobilnych, których cena została obniżona. Mamy nadzieję, że dzięki naszym propozycjom w następnym tygodniu będziecie mieli co robić zarówno w szkole, jak i podczas przerw w pracy. I tyle.

Call of Duty

Zaraz, zaraz Call of Duty to przecież więcej niż jeden tytuł. Owszem, jednak twórcy tej znanej strzelanki postanowili na przecenić aż dwie swoje produkcje z tej znanej serii. Każda z nich dostępna jest teraz w Google Play za niecałe dziesięć złotych!

Promocja dotyczy Call of Duty: Strike Team oraz Call of Duty: Black Ops Zombies. W tym pierwszym tytule przychodzi nam przejąć dowództwo nad grupą żołnierzy, natomiast w drugiej – jak wskazuje na to sama nazwa – skupiamy się przede wszystkim na niszczeniu atakujących nas umarlaków.

Gry Call of Duty charakteryzują się całkiem niezłą grafiką, rozgrywką na najwyższym poziomie i rozbudowanymi trybami Multiplayer. Na pewno każdy z Was słyszał już o co najmniej jednym CoD-ie, tak więc nic więcej nie trzeba pisać w tej kwestii. Wystarczyć powinno tyle, że ta promocja jest zdecydowanie godna polecenia. Ale trzeba się spieszyć, gdyż prawdopodobnie będzie trwała tylko do końca dzisiejszego dnia!

Pobierz Call of Duty: Strike Team za 9,61 PLN w Google Play.

Pobierz Call of Duty: Black Ops Zombies za 9,61 PLN w Google Play.

Table Tennis Touch

Nie możecie żyć bez sportu? Nawet na kanapie można coś z tym zrobić. Dzięki Table Tennis Touch będziecie mogli rozegrać dowolną liczbę meczów pingpongowych, a do tego dostaniecie okazję do szlifowania umiejętności w różnych mini-grach.

Do tej pory Table Tennis Touch oferował jedynie zabawę dla jednego gracza, przez co wiele osób po prostu skreślało tę produkcję na „dzień dobry”. Ostatnia aktualizacja dodała do dostępnych trybów rozgrywki Multiplayer, tak więc na pewno możliwości jest teraz jeszcze więcej. Co ciekawe, można grać nie tylko ze swoimi znajomymi!

Według wielu recenzentów, opisywana gierka jest najlepszym symulatorem ping-ponga, stworzonym na urządzenia mobilne. Raczej trudno nie zgodzić się z tą opinią, biorąc pod uwagę, że czekają tu na nas przeróżne wyzwania, polegające nie tylko na wygrywaniu turniejów.

Table Tennis Touch doczekało się przeceny wynoszącej około 70 procent. Pobieracie, póki jeszcze jest taka możliwość! Pobierz Table Tennis Touch za 4,85 PLN w Google Play.

Ice Rage: Hockey

Na dworze zaczynają pojawiać się przymrozki, dlatego można pomału zacząć myśleć o zimie i związanych z nią sportach. Ice Rage: Hockey z całą pewnością spodoba się każdemu, kto tęskni za białym szaleństwem, a do tego chciałby założyć łyżwy i ruszyć do akcji!

Produkcja Ice Rage: Hockey to dość specyficzne podejście do hokeja na lodzie, jednak jesteśmy przekonani, że zdobędzie uznanie wielu z Was. Dostępne mamy tutaj nie tylko standardowe turnieje czy szybkie mecze, lecz również tzw. Deathmatch. Co takiego przychodzi nam w nim robić? No, tego raczej można się domyślać.

Ogromną zaletą Ice Rage: Hockey jest fakt, iż możemy mierzyć się w niej z innymi graczami. Co ciekawe, wszystko odbywa się przy pomocy jednego smartfona bądź tabletu. Wasi znajomi wcale więc nie muszą mieć zainstalowanej tej apki, aby mogli w nią zagrać razem z Wami. Świetna sprawa, prawda?

Promocyjna cena Ice Rage: Hockey to nieco ponad 3 złote. Miłośnicy sportowych produkcji raczej nie będą się zbyt długo zastanawiać nad skorzystaniem z tej oferty! Pobierz Ice Rage: Hockey za 3,99 PLN w Google Play.

Dzisiejsze Androidowe Okazje będą wyglądały nieco inaczej. W tym miejscu zazwyczaj prezentujemy Wam kolejne gierki i piszemy o nich znacznie więcej, niż jedno czy dwa zdania. Twórcy gierek przecenili jednak wyjątkowo dużo apek, tak więc – tak jak obiecaliśmy – będzie krótko i treściwie:

Magicka – przecena do 8,44 PLN

Ogromna ilość hitów od polskiego studia Artifex Mundi – już za nieco ponad 3 PLN!

Plancon: Space Conflict – przecena do 6,99 PLN

Rebuild 3: Gangs of Deadsville – przecena do 19,14 PLN

Talisman – przecena do 12,08 PLN

Elders Sign: Omens – przecena do 4,75 PLN

bit Dungeon – przecena do 4,70 PLN

Hitman Go – przecena do 11,99 PLN

King of Dragon Pass – przecena do 19,99 PLN

Mamy nadzieję, że w podanym wyżej zbiorze uda Wam się upolować co najmniej kilka interesujących Was produkcji. Staraliśmy się wybrać te najlepsze, tak więc jeżeli jakąś pominęliśmy – zrobiliśmy to celowo, bo po prostu stwierdziliśmy, że nie jest raczej godna uwagi. Rzecz jasna, coś bardzo dobrego także mogło nam umknąć. Będziemy zatem wdzięczni, jeśli w komentarzach wskażecie nam błędy! A tymczasem – życzymy udanej niedzieli! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button