AppSale – promocje w AppStore #148

Jak zapewne się domyślacie, z okazji Halloween w AppStore jak i w Google Play pojawiło się mnóstwo promocji. Niestety, użytkownicy jabłuszkowych urządzeń nie mieli tyle szczęścia, co posiadacze Androida. Dużo produkcji dostało zniżki procentowe, lecz mało zyskało status ,,darmowe”. Na szczęście udało mi się wyłapać kilka, dzięki którym dzisiejszy wieczór będzie dużo lepszy, niż miał być :)

Moje propozycje na dziś: Forever Lost: Episode 1 (przecena z $2,99 na zero), Fonta (przecena z $0,99 na zero), Edge Extended (przecena z $2,99 na zero), oraz Zombocalypse (przecena z $1,99 na zero).

Forever Lost: Episode 1

Forever Lost to gra osadzona w bardzo ponurym klimacie zarówno dźwiękowym, jak i wizualnym. Pierwszy epizod produkcji dostępny jest obecnie za darmo, co daje szanse graczom na zapoznanie się z tematyką i zdecydowanie o ewentualnym wykupieniu kolejnych kilku światów.

Budzimy się w obskórnym pokoju, nie wiedząc nic na temat naszego położenia. Poruszamy się po pomieszczeniu, dotykając różnych miejsc na ekranie. Zbieramy przedmioty, które umożliwią nam wydostanie się z potrzasku. Przed nami rozpościera się wizja wiecznych poszukiwań i uruchamiania logicznego myślenia.

Jeżeli mroczne klimaty to Wasz konik, koniecznie pobierzcie Forever Lost i pokonajcie epizod pierwszy za zupełną darmochę, oszczędzając sporo złotówek :)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore,

Fonta

fee

Fonta to fantastyczna i dość prosta w obsłudze aplikacja do edycji zdjęć. Jeżeli lubicie modyfikować fotografie, dając im trochę własnego wkładu, koniecznie zainteresujcie się promocją.

Aplikacja umożliwia nie tylko zmianę wielkości zdjęcia – pozwala przede wszystkim na dodawanie przeróżnych tekstów, ikonek i efektów, których w ,,ajfonowskim” edytorze nie znajdziemy. Retro – tak określiłabym klimat opisywanej apki.

eqfeq

Pobierajcie, póki cena nie wróciła do normy. Może akurat będzie to coś, co każdego dnia zacznie towarzyszyć Waszym zdjęciom podczas obróbki przed wstawieniem na portal społecznościowy? :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Edge Extended

eqffe

Jeżeli lubicie ciekawe gry zręcznościowe, koniecznie dajcie szansę ESGE Extanded. Produkcja wyróżniona przeze mnie w dniu dzisiejszym posiada niepowtarzalny klimat, w którym człowiek dosłownie się rozpływa ;)

By poruszać sześcianem bo pofałdowanej planszy, wystarczy przeciągać palcem po ekranie, a kwadrat popędzi za naszym opuszkiem, jak tylko będzie w stanie. W trakcie podróży, zbieramy kolorowe fanty. Musimy brać pod uwagę prędkość z jaką się poruszamy. Jeżeli za szybko wpadniemy miejsce nad przepaścią, nasza przygoda szybko może się skończyć upadkiem.

eqfqe

Podczas gry przechodzimy kolejne levele, zyskując przy okazji bonusowe etapy. W podsumowaniu widzimy czas w jakim udało nam się pokonać świat, ilość zebranych kwadracików i ogólną ocenę (literową, nie szkolną – cyfrową).

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Zombocalypse

Czym byłby wpis dzień po Halloween, gdyby nie zawierał zombiaków? :) Zombocalypse to propozycja od Adult Swim Games, przenosząca nas do świata umarlaków. Początki nie są szczególnie ciekawe, bo polegają głównie na ulepszaniu posiadanych sprzętów i kupowaniu nowych broni. Pozwolę sobie więc ten aspekt pominąć :)

Co musimy zrobić w Zombocalypse? To chyba oczywiste! Przetrwać apokalipsę zombiaków, które opanowały 99% naszej planety. Zabijając kolejnych rywali, rozwijamy swoje umiejętności, kupujemy dodatkowe bronie i stajemy się coraz lepszymi pogromcami zombie. Dbamy o poziom swojego życia, zerkając na czerwone serduszko.

Jak widzicie na screenie, górny pasek naszego smartfona to informacje o ilości zabitych, poziomie własnego życia i ewentualnych dostępnych power-upach. Bierzcie, póki Zombocalypse jest darmowe! ;)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button