Lonely One – piłka, dołek, chorągiewka, czyli golf na… golasa

Lonely One to dość zabawna gra zręcznościowo-logiczna, w której przychodzi nam grać w golfa bohaterem przypominającym drwala, bądź nudystę w swoim żywiole. Duża ilość plansz gwarantuje, że zabawa nie kończy się po 5 minutach, lecz trwa i trwa :)

Głównym bohaterem aplikacji jest mężczyzna z brodą. Owa postać zmienia się systematycznie, wraz z naszymi postępami w grze. Nowych zawodników możemy kupić, bądź zdobyć poprzez osiąganie kolejnych ,,dołków”.

Sterowanie piłką polega na dotknięciu jednego z miejsc na planszy i przeciągnięciu palcem po ekranie, aby zobaczyć trajektorię lotu. Mamy szanse na 3 pomyłki. Jeżeli piłka nie trafi do dołka, powtarzamy akcję. Jeśli trzykrotnie nam się nie uda, zaczynamy przygodę od nowa.

W trakcie przechodzenia kolejnych mini-leveli dochodzą dodatkowe przeszkadzajki. Wśród nich należy przede wszystkim wyróżnić wiatr (strzałki wskazują jego kierunek i siłę). Oczywiście później dochodzą inne ,,bajery”, jednak bez szczególnych rewelacji.

Gra wygląda ciekawie i można w niej spędzić miłe chwile. Kwadrans kibelkowy to optymalny czas na przetestowanie gierki. Graficznie i dźwiękowo jest w porządku, więc polecam (chociaż nie na zbyt długi przedział czasowy :) ).

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button