Dr. Newton – sprawdź możliwości swojego mózgu

Jeżeli szukacie aplikacji dla siebie, bądź swoich dzieci, powinniście zatrzymać się przy tym wpisie na chwilę. Produkcja, która gości w tym wpisie jest czymś więcej niż grą logiczną. To prawdziwy ,,sprawdzacz” naszego umysłu. Dr. Newton sprawdzi się jako aplikacja dla uczniów do nauki matematyki, jak i dla dorosłych, szukających apki, która zmusi ich umysł do wytężonego działania. Szczerze polecam – darmowe i rewelacyjne odkrycie :)

Gra składa się z planszy, po której poruszamy się, przechodząc kolejne poziomy. Pierwszych sześć, może siedem jest do przejścia dla każdego – poznajemy zasady jakie panują w produkcji i zaznajamiamy mózg z wyzwaniami. Nie ma dwóch takich samych etapów – ani pod względem wizualnym, ani zadaniowym. Na czym polegać będzie zadanie gracza? Na zbijaniu bąbelków z cyferkami w kolejności od najmniejszej liczby do największej, dopasowywanie, a raczej usuwanie klocków z ekranu, aby powstał wzorzec który widoczny jest na górnym pasku ekranu, zapamiętywanie i odkrywanie kart, oraz wiele innych. Nie spodziewałam się, że darmowe produkcje w dzisiejszych czasach będą takie fantastyczne.

W Dr. Newton możemy otrzymywać bonusy. Jeżeli uda nam się zadanie wypełnić z wyjątkowo dobrym czasem, otrzymujemy gratisowe punkty. Każdy level możliwy jest do przejścia z trzema gwiazdkami. Wystarczy jedna, by awansować do kolejnego etapu. Szata graficzna jest ładna i kolorowa. Szczerze polecam po raz kolejny!

Pobierz Dr. Newton za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button