Asphalt Moto – prosta i niestety nudna gra

asphaltmotoA teraz gra, w którą można grać w każdym stanie. Zmęczeni, wypoczęci, pij.. bardzo zmęczeni :) Nie wymaga ona naprawdę myślenia, bo nie ma prawie żadnych zasad oprócz tego, żeby jechać i przeżyć. Byle dalej, byle dalej.

Jak już pisałem wcześniej – gra polega na tym, żeby dojechać jak najdalej. Swoją drogą ostatnio często przewijają się tutaj aplikacje, których jedynym celem jest dotarcie jak najdalej w świecie gry. W tym przypadku zasiadamy za sterami wybranego motocykla. Tych jest aktualnie trzy, lecz twórcy zapowiedzieli zwiększyć tę liczbę o kolejną trójkę.

Każdy pojazd cechują trzy rzeczy. Są to wytrzymałość, sterowność oraz prędkość. Niestety oceniane tylko w skali od 1 do 3, co sprawia, że nie będzie wielkich różnic w kolejnych wersjach gry, bo w sumie mamy 9 kombinacji rodzajów motocykli. Może zablokowane zostaną poprzednie i wprowadzony zostanie jakiś sensowny system zbierania punktów i odblokowywania. Aktualnie on również istnieje, lecz motocykle są zbyt wyrównane.

Graficznie jest tutaj średnio. Proste modele i równie proste dźwięki. Nic specjalnego. Można było postarać się o coś więcej, jakoś zapulsować, bo gra… jest po prostu nudna. Kompletnie nic się tu nie dzieje. Przeznaczona raczej dla młodszej części tj. dzieci. Starsi znajdą sobie coś zdecydowanie lepszego. Chociaż wpisując w wyszukiwarce Asphalt chcąc zagrać w coś konkretnego, to wyskoczy nam także w wyszukiwarce ta gierka. Ciekawy pomysł na tytuł.

Ocena 3/10
Bardzo słabo. Niestety gra czasem odmawia posłuszeństwa, nie przyciąga. Na pewno nie polecamy.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button