Perfect Kick – przyzwoita gra, lecz bez emocji

Polska Ekstraklasa już się kończy, wczoraj skończyła się Liga Mistrzów. W naszej lidze nie będzie już zbyt wielu emocji, no chyba, że do samego końca nierozstrzygnięta będzie walka o europejskie puchary. Jeśli chodzi o LM, to już myśleliśmy, że odbędzie się konkurs rzutów karnych. Nie udało się, a wiadomo ile emocji przysparza właśnie ta część meczu.

perfectkick

Perfect Kick stara się przenieść te emocje na ekrany naszych smartfonów/tabletów z Androidem. Udało się to niestety średnio, choć zabawa jest dość ciekawa i gra się bardzo przyjemnie.

Jak się pewnie domyślacie – naszym zadaniem jest wygranie konkursu rzutów karnych. Konkurs składa się ze strzałów oraz bronienia, a więc będziemy jednocześnie napastnikiem oraz bramkarzem. W obu przypadkach robimy to za pomocą rysowania palcem linii. W dokładnie to miejsce poleci piłka, bądź bramkarz się rzuci.

Gra jest dość prosta, bo bramkarze wpuszczają naprawdę dużo bramek, a nam łatwo jest je bronić, gdyż zanim piłka doleci do bramki, to mamy naprawdę sporo czasu na reakcję. Nie tak jak w przypadku prawdziwej piłki. Brakuje więc tutaj pewnego elementu losowości, który powoduje tyle emocji w prawdziwej piłce. Szkoda.

Grafika jest naprawdę bardzo fajna, bez zbędnych efektów. Dźwięki również stoją na przyzwoitym poziomie. Typ modeli sprawia, że gra chodzi niesamowicie płynnie nawet na słabszych urządzeniach. Za to duży plus.

Ocena 7/10
Przyzwoita, ciekawa gra, która wciąga. Niestety czasem pojawiają się kłopoty z połączeniem, bo do grania potrzebne jest połączenie internetowe.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button