Taskos – kolejna aplikacja do organizacji czasu

taskosAplikacji, które usprawniają nasze życie i pomagają nam w codziennej realizacji wyzwań, które na nas czekają jest niezliczona ilość. Ciąg pojawiają się jednak nowe. No i bardzo dobrze, przecież o to chodzi, żeby mieć jakiś wybór. Często jednak narzeka się na jakość aplikacji w Google Play. Uważam, że niesłusznie. To jednak temat na kompletnie inny wykład, niezwiązany z Taskos.

Czym więc jest Taskos? To po prosty program, który umożliwia nam na zapisywanie zadań do wykonania wraz z możliwością odhaczania ich, co pozwoli na organizację swojego czasu oraz przebiegu prac do wykonania.

Jak więc wygląda obsługa aplikacji? Pierwsze, co musimy zrobić to oczywiście dodać zadania. Te możemy wpisać ręcznie za pomocą klawiatury lub pozwolić systemowi Google żeby rozpoznał dla nas to, co mówimy. Zdecydowanie szybciej jest podyktować tekst.

Każdemu zadaniu można przyporządkować szereg opcji. Pierwsza to priorytet. Tam oczywiście wysoki, normalny i niski. Do tego dochodzi także kategoria, data oraz możliwość przypomnienia. Nie wiem w sumie po co, ale dostępna jest możliwość dzielenia się swoimi zadaniami ze znajomymi. Po co? Nie mam zielonego pojęcia.

Wiem jednak jedno. Aplikacja działa świetnie, nie ma żadnych błędów i jest przydatna w prawdziwym życiu, co sprawdziłem niejednokrotnie na sobie. Jest także synchronizowalna z Google Tasks. Polecamy! :)

Ocena 6/10

Wszystko działa tak jak trzeba, lecz znajdziemy do tego lepsze aplikacje.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button