Romantic Fireworks – fajerwerki na życzenie

Do Sylwestra jeszcze kilka dni. Jeżeli jednak już teraz chcielibyście zaskoczyć swoich najbliższych pokazem sztucznych ogni bez konieczności wydawania na to pieniędzy – przyda Wam się aplikacja mobilna o nazwie Romantic Fireworks, którą opiszemy dla Was w tym wpisie.

Produkt mobilny Romantic Fireworks pozwala nam podziwiać pokaz fajerwerków na ekranie smartfona. Jeżeli liczycie na kolejną „żywą tapetę”, nie będzie zadowoleni z tego, co oferuje opisywana apka. Powinni natomiast ucieszyć się ci wszyscy, którzy lubią eksperymenty z tzw. rozszerzoną rzeczywistością.

Dzięki aplikacji Romantic Fireworks w każdym miejscu na naszej planecie można o dowolnej porze rozkoszować się widokiem sztucznych ogni na niebie. Wystarczy uruchomić program, a następnie skierować kamerę umieszczoną w naszym urządzeniu w miejsce, gdzie najchętniej widzielibyśmy „sylwestrowe światełka”.

Tak jak wspomniałem, Romantic Fireworks korzysta z rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki temu można uruchomić wirtualne fajerwerki dosłownie wszędzie – przy Pałacu Kultury i Nauki, a nawet obok domu cioci Krysi.

Oczywiście, dostępne w opisywanym produkcie efekty nie są zbyt realistyczne. Wydaje mi się jednak, że Romantic Fireworks można potraktować jako całkiem niezłą ciekawostkę, którą wiele osób powinno zainteresować się w okresie przed Sylwestrem.

Komu przede wszystkim chciałbym polecić apkę z tego wpisu? Tym, którzy spędzą noworoczną noc przed telewizorem i nie będą mieli ochoty ruszyć się z kanapy, by zobaczyć, co dzieje się na niebie po północy.

Romantic Fireworks do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button