Mad Jimmy – latający farmer w akcji

Macie już dosyć standardowych gier traktujących o farmerach? Mad Jimmy to produkcja, która powinna spełnić Wasze oczekiwania. Jeżeli jeszcze nigdy nie mieliście okazji poznać latającego rolnika – czas najwyższy to zmienić!

W grze o nazwie Mad Jimmy wcielamy się w postać tytułowego Jimmy’ego, szalonego farmera, który postanawia zebrać zwierzaki na swoje gospodarstwo, latając samolotem. Wydaje się to pozbawione sensu, a jednak! W trakcie naszej nadziemnej przygody przyjdzie nam łapać chociażby owce, a także wzbogacać się dzięki pieniądzom pozostawionym w przestworzach.

Cel gracza w opisywanej apce jest prosty. Latamy maszyną kierowaną przez głównego bohatera w taki sposób, by zebrać wymaganą liczbę konkretnych zwierząt oraz wirtualnej waluty. Oczywiście, ponadprogramowe zbiory są dodatkowo punktowane, dlatego warto się starać. Szczególnie, że po każdej planszy nasze starania podsumowywane są za pomocą gwiazdek, a nic tak przecież nie cieszy gracza jak wykonanie zadania z maksymalną notą.

Sterowanie w Mad Jimmy polega na dotykaniu przycisków ze strzałkami, które umieszczone są w prawej bądź lewej części ekranu smartfona. Nie jest to w żaden sposób skomplikowane, tak więc bez dwóch zdań nie warto o tym zbyt wiele pisać.

Jeśli chodzi o grafikę, uważam, że Mad Jimmy wygląda całkiem ciekawie. Mimo że jest to dwuwymiarowa produkcja, cieszy oko w każdym calu i wydaje się być pozbawiona wad estetycznych.

Mad Jimmy do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button