FIFA – oficjalna aplikacja federacji

Jesteś fanem piłki nożnej, który nie wyobraża sobie smartfona bez co najmniej kilku aplikacji informujących o aktualnościach ze sportowego świata? Czas zmienić nawyki i stertę niepotrzebnych programów zamienić na jeden – ten wydany przez Światową Federację Piłki Nożnej.

Aplikacja FIFA w żaden sposób nie jest związana z popularną grą piłkarską od EA Sports. Jeżeli szukaliście w tym wpisie czegoś takiego, będziecie zawiedzeni. Opisywana apka to bowiem nic innego jak mobilny serwis informacyjny serwujący nam aktualności piłkarskie. Żadna nowość? Być może. Warto jednak zwrócić uwagę na jedno – oficjalny program federacji nie zawiera błędnych informacji, natomiast tym nieoficjalnym potrafią przytrafić się różne wpadki.

Wbrew pozorom, program mobilny FIFA zawiera dane nie tylko o rozgrywkach reprezentacji krajów. Aplikacja pozwala nam również śledzić na bieżąco wszystkie najważniejsze ligi świata, gdzie kluby walczą o miano najlepszego zespołu w swoim państwie.  Możemy znaleźć w niej składy jedenastek, klasyfikacje strzelców i tym podobne. Oczywiście, nie zabrakło miejsca dla aktualnych tabel.

W swoim oficjalnym mobilnym produkcie FIFA umieściła także sporo danych dotyczących zbliżających się mistrzostw świata w Brazylii. Wprawdzie nie zobaczymy w nich reprezentacji Polski, ale mimo to warto wiedzieć, co dzieje się w konkretnych ekipach, a także poczytać nieco więcej o gospodarzu imprezy.

Program wygląda bardzo dobrze, a informacje w nim zawarte naprawdę stoją na wysokim poziomie. Jeżeli więc lubicie piłkę nożną – nie powinniście nawet przez moment zastanawiać się na pobraniem FIFY.

FIFA do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button