Karkov Circus – popracuj w wirtualnym cyrku

Być może niektórzy z Was chcieli swego czasu pracować w znanym na całym świecie cyrku. Tym, którym wspomnianych marzeń nie udało się zrealizować proponujemy wypróbowanie produkcji mobilnej o nazwie Karkov Circus.

W grze Karkov Circus nie będziemy zarządzać własnym cyrkiem, ani też wymyślać repertuaru dla występów cyrkowych w konkretnych miejscach na ziemi. Przyjdzie nam natomiast pomagać w realizowaniu zadania osobom odpowiedzialnym za sztuczkę polegającą na wystrzeliwaniu ludzi z armaty. Brzmi niebezpiecznie? Spokojnie, w wirtualnym świecie nikomu przecież nic nie może się stać.

Karkov Circus oferuje kilkadziesiąt poziomów, które podzielone zostały na rozdziały umiejscowione na różnych kontynentach. Na każdej planszy musimy w taki sposób wystrzelić akrobatę, by ten wylądował w odpowiednim miejscu,  a przed tym zebrał jak największą ilość błyskotek w postaci diamentów i tym podobnych.

Autorzy opisywanej produkcji postanowili zrezygnować z dużej ilości dodatków. Tak naprawdę wcale ich w grze nie umieścili. Z jednej strony to dobrze, bowiem można skupić się na właściwej rozgrywce. Z drugiej strony jednak… cóż, po pewnym czasie zabawa robi się nudna i aż prosi się o jakieś urozmaicenie.

Co do oprawy audiowizualnej, nie mam do niej jakichkolwiek zastrzeżeń. Plansze wyglądają w porządku, a dźwięki towarzyszące zabawie świetnie pasują do cyrkowego klimatu. Gra jest darmowa, tak więc pobierajcie, jeśli wydaje Wam się, że przypadnie Wam do gustu.

Karkov Circus do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button