Snoopy’s Candy Town – słodkie królestwo

Snoopy otrzymał klucze do starej fabryki. Nie za bardzo wie co z nimi zrobić… Stwierdza, że najlepszym pomysłem będzie stworzenie biznesu opartego na słodyczach i uszczęśliwianiu klientów. Jak to zwykle bywa w grach strategicznych, zadaniem gracza jest ogarnianie wszystkiego naraz, oraz dbanie o każdy, nawet najmniejszy szczegół, jak na przykład wytworzenie lizaka, który jest marzeniem małej dziewczynki, która odwiedziła nasze Candy Town.

Poza tym, że gra jest wyjątkowo ładna i kolorowa, charakteryzuje się tym, że niesamowicie wkręca. Wystarczy zasiąść do niej na chwilę, a okaże się, że godziny minęły w mgnieniu oka. Snoopy otwiera wytwórnie słodyczy. Na początku nie ma się czym pochwalić, więc musimy pomóc mu w stworzeniu słodkiego imperium. W tym celu udajemy się do sklepu oznaczonego kasą fiskalną i kupujemy to, na co klienci mają ochotę. Jeżeli gość chce lizaka, nie możemy zakupić samego produktu. Należy zaopatrzyć fabrykę w maszynę do jego wytwarzania. Kolejnym krokiem jest skompletowanie odpowiednich składników, dopilnowanie czasu tworzenia i wydanie klientowi.

Gra nie jest wcale tak prosta, na jaką wygląda. Proces tworzenia prostego lizaka zajmuje kilka minut. Co będzie, kiedy dojdzie nam kilkanaście kolejnych słodkości do wyprodukowania? Jestem pewna, że gierka przypadnie go gustu większości z Was. Szczególnie dzieciom, które przepadają za kolorowymi produkcjami ze znanymi postaciami w roli głównej.

Pobierz Snoopy’s Candy Town za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button