Spiders – rozplącz sieci pająków!

Pająki to przede wszystkim zmora dla kobiet. Wiele z nas na widok pająka krzyczy i woła swojego faceta, by go zabrał lub zabił. Oczywiście są również miłośnicy tych stworzeń. Zatem jak każdy z was zapewne się orientuje, to jeśli chodzi o pająki, to możemy podziwiać zupełnie malutkie pajączki, gdzie szukać ich trzeba z lubą, a także te ogromne, które są jadowite lub po prostu strasznie wyglądają. Jednak są również przyjazne pająki, na przykład właśnie w grach. Takimi milutkimi pajączkami są te w grze Spiders.

Już jak sama nazwa wskazuje, głównymi bohaterami w grze są oczywiście pająki. Wyglądają naprawdę zabawnie i przyjaźnie. Jest to gra zręcznościowa. Nasi mali bohaterowie poplątali się tutaj w swoje sieci, a naszym zadaniem będzie pomóc im ją rozplątać. Jednak nie wystarczy ich rozplątać, bowiem głównym naszym zadaniem będzie stworzenie odpowiedniej kombinacji, przestawiając pająki w odpowiednie miejsce. Dlatego gra będzie wymagać od nas dość sporo wysiłku intelektualnego. Do pokonania mamy tutaj aż 60 różnych etapów, a swoimi wynikami będziemy mogli podzielić się z graczami na całym światowym rankingu. Sterowanie jest bardzo proste. Bowiem wystarczy złapać (czyli nacisnąć palcem), na odpowiedniego pajączka i po prostu go przeciągnąć po ekranie w inne miejsce. Zatem czynności te nie są skomplikowane.

 

Grafika jest naprawdę dobra. Jest bardzo kolorowa i przede wszystkim przyjemna dla oczu, a małe pajączki wyglądają naprawdę uroczo. Muzyka jest naprawdę dobrze dobrana, bowiem wprowadza nas w odpowiedni klimat.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button