Coin Drop! – spadająca kasa

W poprzednim swoim wpisie narzekałam na to, że ciężko obecnie o gry inne od wszystkich. Jednak udało mi się wyszukać coś, co bez dwóch zdań można nazwać oryginalnym pomysłem na aplikację. W gierce główną rolę odgrywają pieniądze. Złote monety z uśmiechami na ,,twarzach” są naszym największym dobrem, gdyż dzięki nim możemy przechodzić kolejne levele. Monety lecą z góry, obijają się o różne przedmioty na planszy, i  w efekcie wpadają do różnie punktowanych kubełków.

W grze spotkamy całą masę leveli do przejścia. Każdy z nich charakteryzuje się inną szatą graficzną i ciekawymi przeszkadzajkami, które utrudniają zebranie określonej liczby punktów. Na początku etapu widzimy ilość pieniędzy, jaką dysponujemy. Od nas zależy, czy wszystkie wypuścimy na raz, czy będziemy robić to po kolei. Spadająca kasa dotyka guzików, rakiet i innych obiektów, co często łączy się z bonusem punktowym. Na końcu wpada do kosmicznego kubła, który stanowi podsumowanie punktowe danej ,,buźki”.

Może się wydawać, że gra jest prosta – nic bardziej mylnego. Aby przejść dany etap, należy zebrać określoną liczbę punktów, a co za tym idzie zebrać choćby jedną gwiazdkę, dającą awans do następnego poziomu. O ile na początku nie stanowi dla nas problemu przejście dalej, później możemy mieć z tym problem. Twórcy aplikacji oddali do użytku graczom tak wiele plansz, że ciężko będzie w ciągu jednego dnia przebrnąć przez każdą z nich.

Pobierz Coin Drop! za $0,99 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button