Frog Fu – żabi owadożerca

Żaby kojarzą nam się z obślizgłymi zwierzętami, które mają w sobie mało uroku. Jeżeli sądzicie podobnie, przekonajcie się, że może być inaczej w grze o nazwie Frog Fu. Aplikacja jest prosta – wręcz banalna (o ile wybierzemy trym easy). Co powiecie na pożeranie owadów różnego rodzaju przez zabawną, zieloną żabkę, odbijającą się od liścia na jeziorku? Zapewniam, że ta gra to idealny zabijacz czasu, porównywalny z Fruit Ninja.

Zadanie gracza w opisywanej aplikacji polega na sterowaniu zielonym żabolem z przepaską ninja na głowie. Żaden nasz skok nie powinien być bezsensowny. Podskakując na odpowiednią wysokość i dotykając ekranu w miejscach, w których przelatują owady, główny bohater wyciąga swój długaśny jęzor i pożera muchy w mgnieniu oka. Należy zwrócić uwagę na to, że nie wszystkie owady są bezpieczne. Jeżeli pożremy osę, nasz żab boleśnie to odczuwa i niestety w tym momencie kończymy grę.

Do wyboru mamy trzy tryby gry: classic, sprint, oraz easy play. Pierwszy charakteryzuje się tym, że pomiędzy muchami i ważkami, możemy się spodziewać os, które żądlą jak oszalałe przy zetknięciu się z językiem. Nie jesteśmy ograniczeni czasowo. W sprincie mamy kilkanaście sekund na zebranie jak największej ilości punktów – oczywiście ilość os zostaje zwiększona do granic możliwości. Easy Play to zabawa dla dzieci, bądź początkujących, którzy nie mają chęci na bliskie spotkania z żądłami. Polecam!

Pobierz Frog Fu za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button