Battle Islands – wojna pomiędzy wyspami

Jeżeli przepadacie za grami wojennymi, w których musicie opracowywać strategię walki z przeciwnikiem, powinniście zainteresować się produkcją o nazwie Battle Islands. Niech Was nie zmyli prosta grafika – przyjemność z gry jest bardzo duża. Zadaniem gracza w opisywanej aplikacji jest zarządzanie całym zespołem na lądzie, wodzie i w powietrzu. Będziecie musieli także budować odpowiednie schrony dla pracowników punktów medycznych, a także stawiać obiekty obronne, które uchronią część wyspy przez Was zajętą przed zniszczeniem przez wroga.

Początkowo będziecie musieli przetrwać atak sił wroga na wyspę. Jeżeli Wam się uda, będziecie zmuszeni do zbudowania kilku punktów obronnych, w których Wasi żołnierze będą bronić budynków, ludzi i towarów. W grze należy brać pod uwagę to, że przeciwnicy są zwykle dobrze uzbrojeni i mogą zaatakować nas zarówno z lądu, wody, jak i z powietrza, za pomocą bombowców. Sprawa wygląda podobnie, jeżeli chodzi o atak z Waszej strony. Po odpowiednim ulepszeniu wojsk, upgrade’owaniu budynków i wyszkoleniu kadry, będziecie mogli z powodzeniem przejmować kolejne wyspy.

W Battle Islands dostępny jest również tryb gry ze znajomymi. Nie mówimy tu o prawdziwej wojnie, lecz o wirtualnym sprawdzeniu swoich sił na szlakach wojennych. Swoimi wynikami możecie dzielić się za pomocą Facebooka. Rok 1942 wcale nie był taki prosty do przeżycia – sprawdźcie się sami w walce o wyspy.

Pobierz Battle Islands za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button