Grand Park Auto – podróbka GTA? No chyba nie…

Gdy po raz pierwszy ujrzałem w Google Play produkcję o nazwie Grand Park Auto pomyślałem, że będę miał do czynienia z koleją, ale tym razem naprawdę bardzo perfidną, podróbką popularnego GTA. Okazało się jednak, że poza nazwą i podobną szatą graficzną wspominana apka nijak ma się do hitu studia Rockstar.

Gra Grand Park Auto to kolejna produkcja mobilna, w której zadaniem gracza jest perfekcyjnie zaparkować samochodem na wyznaczonym miejscu. Samochody nie są ani kradzione, ani nie należą do mafii – fani GTA będą więc raczej zawiedzeni, gdyż w opisywanej produkcji nie znajdą żadnego elementu, który mógłby im się spodobać.

Do przejścia mamy w grze ponad 40 poziomów. W zależności od tego, jak wiele misji udało nam się ukończyć, akcja rozgrywa się w innych miejscach. Czasem jest to parking miejski, a czasem miejscówka zupełnie inna. Bardzo dobrze, że tak jest. W końcu ileż w grze o parkowaniu można oglądać to samo miejsce, prawda?

Autorzy Grand Park Auto pokusili się o stworzenie kilku bonusowych leveli do odblokowania, a także innych ciekawych dodatków. Gra oferuje również opcję udostępniania osiągnięć swoim znajomym z portali społecznościowych, co niektórych pewnie bardzo ucieszy.

Pod względem graficznym na Grand Park Auto nie można narzekać. Jak na tego typu produkcję, gra wygląda całkiem dobrze, tak więc fani parkowania i schludnie wyglądającej oprawy – pobierajcie apkę i bawcie się dobrze.

Grand Park Auto do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button