Słówka – znajdź je wszystkie

Można właściwie z całą pewnością stwierdzić, że pomysł jest najlepszym sposobem na sukces. Nawet ten najprostszy może okazać się genialny, jeśli tylko dzięki niemu osiągniemy to, czego chcieliśmy osiągnąć. Właśnie teraz mamy spotkanie z taką sytuacją. Jest nią gra Słówka.

Jak więc grać? Zasady w tym przypadku są niesamowicie proste. Dostajemy planszę o wybranym przez nas rozmiarze od 3×3 do 6×6. Na niej znajdziemy tylko literki. Naszym zadaniem jest znalezienie na takiej siatce jak największą ilość wyrazów. Jak to zrobić? Wystarczy przesuwać palcem nad kolejnymi literkami. Te muszą być następującymi po sobie w wyrazie, który chcemy wybrać. Litery będą podświetlone w trakcie wybierania na zielono, więc będą się na pewno odróżniać od pomarańczowej reszty i nie będzie kłopotu, że nie widzieliśmy co braliśmy. Słowo może mieć dowolną ilość liter. Utrudnieniem jest natomiast fakt, że literka musi stykać się z poprzednią na planszy, a więc nie będzie możliwości wybrania pierwszej z prawej i którejś daleko ze środka. No niestety – tak to byłoby zbyt proste.

W grze znajdziemy dokładnie dwa tryby gry. Pierwszym z nich jest gra na czas, która polega na tym, by ułożyć jak największą ilość słów w jak najkrótszym czasie, a tych do wyboru są 3. To, co już odnaleźliśmy można znaleźć w tabelce na dole, pod planszą. Za to dostajemy punkty. Po zakończeniu widzimy wyniki oraz wyrazy, które wpisaliśmy oraz ominęliśmy.

Kolejnym trybem jest trening, gdzie zasady są podobne jak wyżej, lecz nie ma po prostu ograniczenia czasu. Możemy robić wszystko tak długo, jak tylko nam się spodoba, lecz pod spodem zostaną wymienione wszystkie możliwe słowa. Dlatego też tryb ten nazwany jest treningiem.

Jeśli chodzi o wykonanie aplikacji, to nie ma kompletnie żadnych zastrzeżeń. Gra działała praktycznie na każdym sprzęcie, na jakim dane nam było ją uruchomić. Bardzo dobra robota.

Uwaga – gra jest naprawdę trudna i dzięki niej na pewno poznacie wiele nowych słów.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button