iCity – rozrywka w rzeczywistości

Ilu z was znalazło się w takiej sytuacji, że o fajnym wydarzeniu dowiadywaliście się już po fakcie? Na pewno często tak było. Zwykle jest tak, że po prostu mamy mało informacji na dany temat i jeśli nie będziemy na bieżąco śledzić wydarzeń oraz planów na przyszłość, to nie ma nawet opcji, że załapiemy się na coś ciekawego. Czasem może nawet nas ominąć ważny koncert, bo był słabo rozreklamowany w naszym rejonie. Często okazuje się, że takich wydarzeń jest niesamowicie dużo i ciężko jest przebić się przez ich stos. Z pomocą przychodzi nam jednak aplikacja iCity, która pomoże nam w takiej sytuacji.

Każdy z nas lubi na pewno lubi gdzieś wyskoczyć. Teraz już będziemy mogli robić to częściej. iCity to w sumie swego rodzaju dodatek, a może nawet bardziej interfejs dla strony iCity.pl. Przeglądanie Internetu jest na pewno zdecydowanie bardziej wygodne na dużym ekranie, lecz jego nie możemy zabrać wszędzie. Do tego taka aplikacja jest po prostu dużo bardziej komfortowa.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji jesteśmy proszeni o włączenie GPS, który pozwoli określić naszą pozycję. Dzięki temu program będzie wiedział jakie wydarzenia nam polecić. Ja zgody na włączenie GPS nie wyraziłem, bo moja lokalizacja została odczytana z WiFi. Po tym pokazuje nam się lista wszystkich wydarzeń w okolicy wraz z tytułem, datą i odległością. Po kliknięciu na dany wybór mamy dokładny adres, dokładny opis oraz zdjęcie, które pasuje akurat do tego wydarzenia. Zazwyczaj są to po prostu plakaty. Po założeniu konta w serwisie iCity.pl będziemy mieli możliwość informowania znajomym, ze wybrailiśmy się na dane wydarzenie, bądź też mamy zamiar się wybrać. Oczywiście jest także taka opcja jak obejrzenie wydarzeń polecanych, czy też własnych.
Na dole aplikacji mamy takie rzeczy jak Kategorie, a tych jest dokładnie 14. Oczywiście nie mogło zabraknąć możliwości ustawienia miejsca oraz daty. Bez tego byłoby naprawdę nieciekawie.

Jeśli chodzi o aktualność danych z iCity, to nie ma się do czego przyczepić, bo są one naprawdę świeże i stale aktualizowane. Za to naprawdę duży plus, bo wiele razy zdarzało się, że niektóre aplikacje nie posiadały aktualnej bazy wydarzeń, albo miały ich mało. Tym razem jednak mamy dość obszerny zbiór. Jeszcze nie wybrałem się na żadne wydarzenie znalezione na iCity, lecz mam nadzieję, że nastąpi to niedługo.

Aplikacja do pobrania z Google Play za darmo w wersji LITE oraz za 3,68zł w wersji płatnej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button