Facebook Camera – konkurencja dla popularnego Instagramu

Większość z Was kojarzy zapewne Instagram. Jest to program, dzięki któremu możemy w bardzo łatwy sposób udostępniać zdjęcia swoim znajomym, a także wygodnie przeglądać fotki innych. I choć popularność wspomnianej przez nas aplikacji jest dość spora, dzisiaj zaprezentujemy Was program, który może popsuć humory twórcom fotograficznej, mobilnej platformy społecznej. Drodzy Czytelnicy, przed Wami nowy pomysł Facebooka – Facebook Camera.

Opisywane przez nas w tym wpisie narzędzie powstało stosunkowo niedawno, bo w tym tygodniu. Nie dziwcie się więc, że dopiero teraz opisujemy aplikację, która – przynajmniej według nas – ma szansę poważnie konkurować z Instagramem.

Pomysł na Facebook Camera jest stosunkowo prosty. W programie tym chodzi przede wszystkim o to, by lepiej przeglądało nam się zdjęcia naszych znajomych dostępne w najpopularniejszym portalu społecznościowym świata, a także byśmy my mieli możliwość szybkiego i bezproblemowego opublikowania najnowszych fotek. Jednym słowem, można by więc nazwać nową aplikację od Facebooka klonem Instagramu.

To, co przede wszystkim powinno Wam się spodobać w Facebook Camera, to opcja umożliwiająca hurtowe dodawanie zdjęć do profilu. Oczywiście, nie może też zabraknąć kilku słów o specjalnych filtrach, dzięki którym możemy nieco modyfikować nasze fotki przed pokazaniem ich swoim znajomym.

Jak zapewne się domyślacie, przy każdej opublikowanej fotografii możecie dodać krótki opis. Nie jest to jednak żadna nowość dla użytkowników Facebooka, dlatego piszemy o tym jedynie po to, by poinformować, że taka opcja w aplikacji Facebook Camera jest dostępna.

Zastanawiacie się, dlaczego Camera ma, według nas, szansę przegonić Instagram, skoro nie posiada jakichś oryginalnych funkcji? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: Facebook posiada bardzo wielu użytkowników, a jak wiadomo nie od dziś nie wszyscy lubią mieć kont na wielu portalach społecznościowych.

Facebook Camera jest do pobrania z AppStore zupełnie za darmo. Pobraliście? W takim razie zamieście swoje opinie ;)

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button