Cat War – pomóż Kociemu Królestwu

Motyw kocio-psiej wojny pojawia się w grach mobilnych bardzo często. Mimo to, kilka dni temu udało nam się natrafić na dość oryginalny tytuł przedstawiający odwieczną wojnę pomiędzy dwoma gatunkami zwierząt domowych. Cat War, bo o tej grze będzie mowa w tym wpisie, to solidnie przygotowana produkcja strategiczna, w której będziecie mieli okazję pomóc Kociemu Królestwu w pokonaniu nękającej go Psiej Republiki. Czas zatem wyciągnąć broń i ruszyć do walki!

Źle się dzieje w Państwie Kocim. Niebezpieczne psy od kilkudziesięciu lat atakują swoich odwiecznych wrogów, a ci nie mogą nic z tym „fantem” zrobić, gdyż są po prostu zbyt słabi, by stawić czoła nieprzyjaźnie nastawionej republice. Na szczęście władca Kociego Królestwa w odpowiednim czasie znajduje osobę, która ma szansę pomóc jego państwu w wygraniu wojny. Tym „specjalistą” jest, oczywiście, gracz – urodzony przywódca i taktyk wojenny.

Z racji tego, iż „Cat War” jest typową grą strategiczną, możecie się domyślać, że rozgrywka w tej produkcji polega przede wszystkim na modyfikowaniu i ulepszaniu dostępnych, kocich jednostek oraz budowaniu nowych budynków. Te bowiem pomagają nam jeszcze bardziej powiększać liczbę naszych żołnierzy, którzy za wszelką cenę chcą pomścić śmierć swoich braci i sióstr.

W sumie w opisywanej przez nas grze do przejścia jest blisko 100 etapów. Na nudę podczas gry w „Cat War” na pewno więc nie będziecie narzekać, a samą aplikację z pewnością nieraz polecicie wielu znajomym – nawet tym, którzy niekoniecznie lubią typowo strategiczne produkcje.

Jeśli mielibyśmy jeszcze coś pochwalić w produkcie studia WestRiver, to na pewno była bo to oprawa graficzna. Jak możecie zobaczyć na zamieszczonym przez nas screenie (oraz materiale video), wszystko w „Cat War” wygląda bardzo kolorowo i solidnie. Dzięki temu podczas używania aplikacji ma się wrażenie, że ma się do czynienia z profesjonalnym produktem, a nie typową „amatorszczyzną”.

Kocio-psią grę wojenną możecie pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, byście ściągnęli tę produkcję i sprawdzili jej możliwości bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button