„GTA: Vice City” wkrótce dostępne w wersji mobilnej

Abyście nie byli w bardzo złych humorach w trakcie dzisiejszego dnia, postanowiliśmy przekazać Wam ciekawą informację. Studio Rockstar Games poinformowało ostatnio, że jeszcze w tym roku trafi do sprzedaży mobilna wersja gry o nazwie „GTA: Vice City”, która swego czasu była jedną z popularniejszych produkcji na PC-ty i konsole.

Mobilna wersja „GTA: Vice City” nie będzie pierwszym tego typu produktem studia Rockstar. Firma z Nowego Jorku ma już bowiem na swoim koncie jedną grę stworzoną na Androida oraz iOS-a – grę o nazwie Grand Theft Auto III, która również została przeniesiona na platformy mobilne z PC-ów.

Trzecia część gangsterskiej produkcji znanej jako GTA odniosła ogromny sukces zarówno w Google Play, jak i AppStore. Nic więc dziwnego, że Rockstar postanowiło iść krok dalej i wypuścić na rynek również czwartą część swojego flagowego produktu. „GTA: Vice City” w wirtualnych sklepach pojawić ma się jeszcze w tym roku. Co do tej pory wiemy odnośnie tej produkcji?

Najnowsza mobilna aplikacja od Rockstar będzie wyglądała niemal tak samo, jak jej komputerowy odpowiednik. Znajdziemy w niej również takie same misje do wykonania, samochody do obrabowania oraz ciemne uliczki do odkrycia w mieście. Niewykluczone jest, że studio z Nowego Jorku szykuje specjalny dodatek dla swojej nowej gry na smartfony i tablety. Niestety, w chwili obecnej nie znamy wielu szczegółów na ten temat.

„GTA: Vice City”  najprawdopodobniej – w porównaniu z GTA III – nie zmieni się pod względem sterowania. Niektórych ta wiadomość może ucieszyć, a innych wręcz przeciwnie. Wielu graczy narzekało bowiem, że zastosowany przez Rockstar system sterowania dotykowego słabo sprawdza się w Grand Theft Auto.

Dokładnie nie wiadomo, kiedy Vice City pojawi się w Google Play i AppStore. Premiera – zgodnie z zapowiedziami autorów produkcji – na pewno będzie miała jeszcze w tym roku.

Wy też nie możecie już doczekać się, by pograć w Vice City na swoim smartfonie bądź tablecie? :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button