Indestructible – kierownica w dłoń, na dachu broń

Indestructible to propozycja dla osób lubiących rywalizację z innymi. Co prawda autorzy produkcji (Glu Games) umożliwili swoim graczom trening i kampanię w pojedynkę, lecz gra jest nastawiona głównie na zabawę on-line.

Celem każdej misji jest zniszczenie wszystkich wrogich jednostek. Zależnie od trybu, będziemy rywalizować z przeciwną drużyną i zbierać punkty doświadczenia, pieniądze i złoto, by następnie móc ulepszać swoją brykę do granic możliwości i zmiatać z powierzchni ziemi wszystkich nieprzyjaciół.

Do wyboru mamy trzy tryby: multiplayer, single player (kampania), oraz trening. Zacznijmy od omówienia pierwszej możliwości. Decydując się na rywalizację on-line, należy porządnie zapoznać się z możliwościami swojego samochodu i sposobem sterowania. Do naszej dyspozycji oddano 4 mini-tryby, w tym: team deatch match. To jedyna opcja, która dostępna jest w pierwszym levelu. By móc dostać się do kolejnej, należy osiągnąć przynajmniej 3 poziom.

Multiplayer to podział na dwie drużyny: zieloną i niebieską. Naszym celem jest zniszczenie jak największej ilości przeciwników, zachowując przy tym życie. Fanty dostępne na planszy umożliwiają naprawę auta i zdobywanie specjalnych power-upów. Po porządne ulepszenia warto zajrzeć do garażu.

Kampania to nic innego, jak próba pokonania komputerowych przeciwników. Pozbawienie życia wszystkich, skutkuje wygraniem wypasionego wehikułu (mało realne). Trening moim zdaniem jest konieczny na samym początku, by jakkolwiek poradzić sobie z wszędobylskimi pociskami. Póki nie zapoznamy się z możliwościami zarówno naszego auta, jak i maszyny przeciwnika, nie będziemy w stanie nic zrobić.

Oprawa audiowizualna produkcji jest na bardzo wysokim poziomie. Przyjemnie patrzy się na ekran i nie ma się wrażenia, że produkcja jest zrobiona na słowo honoru. Jeżeli szukacie naprawdę dobrej strzelanki samochodowej, pobierajcie.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button