Grave Defense – postapokaliptyczny tower defense

Motyw opanowania świata przez nieumarłych przechodzi teraz swój złoty wiek. Poprzez filmy, seriale, gry i książki każdy z nas może się dowiedzieć, jak przetrwać, gdy wkoło znajdzie się dużo zimnych, pragnących mięsa, krwiożerczych potworów. Grave Defence może nie nauczy, którędy uciekać, ale na obecną chwilę sprawi dużo frajdy.

Naszym zadaniem jest obronić siedzibę niezarażonych ludzi przed atakiem zainfekowanych potworów, które próbują się do niej dostać. By przetrzebić ich szeregi naszym zadaniem jest umieszczenie na ich trasie wieżyczek, które skutecznie lub też nie utrudnią im drogę do bramy. Gra ma wiele z klasycznego tower defense’a- różne rodzaje wieżyczek odblokowywane po każdym poziomie, wiele typów przeciwników, wrażliwych na konkretne typy amunicji. Niszcząc kolejne fale zombiaków zarabiamy pieniądze, które możemy przeznaczyć na ulepszenie istniejących już wieżyczek, bądź też budowę nowych. Gra oferuje nam cztery poziomy trudności- od najprostszego, nie stanowiącego zbyt dużego wyzwania, do okrutnie trudnego, który już nie raz dał mi się we znaki. Podczas zabawy gra nagradza nas stopniami wojskowymi, co jest kolejnym powodem do wykręcania nowych, lepszych wyników.

Gra posiada dopisek HD (dla ekranów Retina), dzięki temu możemy się po niej spodziewać ładnej, wyraźnej grafiki i sympatycznych animacji. Interfejs użytkownika także jest bardzo przyjazny, przez co gra się w Grave Defense wyjątkowo przyjemnie.

Gra do pobrania za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button