Armin van Buuren – oficjalna aplikacja

armivanbuurenSwoje aplikacje mają stacje telewizyjne, radiowe, a także zespoły piłkarskie. Każda aplikacja ma trochę inne zastosowanie, lecz większość z nich informuje o tym, co niekoniecznie potrzebne do życia. Tym razem aplikacja dotycząca tylko jednej osoby.

Armin van Buuren to holenderski DJ, aktualnie jeden z najlepszych na świecie, dla wielu najlepszy. Według głosowań Dj Mag Top 100 wielokrotnie plasował się na pierwszych pozycjach, co spowodowane jest dużym wpływem na scenę Trance oraz gronem fanów. Ci na pewno ucieszą się z najnowszej aplikacji, którą zaprezentowała właśnie Armada.

Pierwsza opcja to możliwość połączenia się z kontami Facebook, Twitter, Google, Youtube czy Spotify. Drugą są newsy. Oczywiście te wyświetlane są w języku angielskim, lecz z tym raczej nie powinno być kłopotów, choć bardzo przyjemnie byłoby poczytać w rodzimym języku.

Kolejna to Gigs. Znajdziemy tu wszystkie imprezy, na jakich znajdzie się Armin. Intense to swego rodzaju reklama nt. nowego albumu. ASOT kieruje nas do iTunes oraz plików wideo o A State of Trance. Dalej Muzyka, gdzie znajdziemy wszystkie produkcje Armina van Buurena tj. albumy, single itd. Dalej znajdziemy już tylko zdjęcia, video oraz biografię DJa.

Aplikacja wygląda bardzo przyjemnie. Sterowanie jest intuicyjne, wszystko działa ta jak trzeba. Niestety momentami zdarzają się problemy z płynnością, lub aplikacja potrafi się zawiesić. Niestety nie znamy przyczyny problemu, lecz może to tylko nasze kłopoty i u innych one nie występują.

Polecamy fanom Armina. Reszta nie będzie zainteresowana aplikacją.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button