Kayak Pro – turystyczna aplikacja tygodnia na iOS’a i Androida

Największym plusem aplikacji o nazwie Kayak jest to, że została wydana również w języku polskim. Dzięki temu możemy z niej korzystać bez żadnych ograniczeń. W tym tygodniu w iOS-owskim sklepie widnieje, jako aplikacja tygodnia. Nie dziwię się, gdyż każdy, kto lubi podróżować, powinien mieć program w swoim smartfonie.

Wystarczy wypełnić kilka podstawowych danych, aby w ciągu chwili móc bukować samoloty, hotele, oraz inne usługi, jakie podczas wyjazdów są absolutną koniecznością. Kayak posiada wielką bazę, dzięki której możemy znaleźć rozwiązania na każdy portfel.

Załóżmy, że przyjechaliśmy do Warszawy i kompletnie nie znamy się na tutejszych miejscach. Nie zaplanowaliśmy pobytu w żadnym hotelu. Mówiąc krótko – zostaliśmy za lodzie. Odpalamy Kayak i pobieramy dane lokalizacyjne. Wpisujemy ilość osób, oraz wybrany termin. Chwilę później na ekranie ukazują nam się dziesiątki hoteli, które chętnie nas ugoszczą.

Przede wszystkim możemy od ręki zarezerwować miejsce. Poza tym, przyjdzie nam obejrzeć zdjęcia obiektu, jego dokładny adres na mapie, oraz komentarze, jakie poprzedni goście pozostawili.

Wśród przydatnych funkcji programu, znajdziemy również: szybkie rezerwacje samolotów, auta do wynajęcia, plany podróży, statusy lotów, powiadomienia o zmianach cen, listy linii lotniczych, informacje o lotniskach w okolicy, listy bagażu, oraz konwerter walut, który może przydać się w innych krajach.

Wygląd aplikacji jest bardzo ładny. Wszystko prezentuje się rzekłabym – z klasą. W ciągu kilku minut jesteśmy w stanie zrobić wszystko, co w normalnych warunkach zajęłoby nam kilka godzin, a nawet dni. Jeżeli więc zdarza Wam się często podróżować, powinniście zaprzyjaźnić się z Kayak-iem na stałe. Małe narzędzie, a wyciągnie ze wszystkich życiowych tarapatów ;)

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button