Iron Force – wojenny multiplayer

Wszyscy ani gier wojennych, w których roi się od czołgów, powinni bardzo dokładnie przeczytać ten wpis. Będzie on bowiem poświęcony grze Iron Force – jednej z najlepszych gier w swojej kategorii. Studio Chillingo stworzyło prawdziwą gratkę dla wszystkich, którzy interesują się historią.

Weźcie udział w walce online i dołączcie do milionów graczy. Jeżeli chcecie, zawierajcie sojusze ze znajomymi i atakujcie innych. Tutaj każdy walczy przeciwko każdemu. Jeżeli nie jesteście jeszcze gotowi na zmierzenie się z innymi graczami, przejdźcie przez trening z botami.

W grze poruszacie się po wielkim placu, pełnym różnego rodzaju budynków i fabrycznych elementów. Być może jest to jedna z platform na morzu, bądź jakaś tajna baza wojskowa. Tak, czy inaczej – aż roi się od czołgów.

Waszym zadaniem jest rozwalenie jak największej ilości przeciwników i pozostanie przy życiu. W trakcie rozwalania innych czołgów, będziecie mieć okazję za zbieranie punktów doświadczenia, oraz pieniędzy. Banknoty są walutą w grze. Możecie za nie kupować nowe czołgi, bądź ulepszać obecne.

Na arenie walki z pewnością znajdziecie naboje, które przydadzą się podczas ataku. Podobnie jest z innymi fantami, które przylatują na plac spadochronami. Kto szybciej podjedzie do przedmiotu, pierwszy dostanie upragniony obiekt. Wyprawa po takie ulepszenie jest bardzo ryzykowna, gdyż wystawiamy się na pełen ostrzał.

Zwykle dobrze jest ulokować się w miarę osłoniętym miejscu i wystawiać tylko lufę. Strzałów nie możemy wykonywać bez przerwy. Po wystrzeleniu pocisku musimy poczekać kilka sekund, aby następny mógł się załadować. Zwykle wtedy właśnie tracimy życie.

Dzięki możliwości gry z innymi, mamy szansę na sprawdzenie swoich umiejętności z przeciwnikami o różnych poziomach zaawansowania. Mój poziom nie jest wysoki, wiec zwykle każdy mnie rozwalał po pierwszych kilku minutach, lecz dzielnie powracałam do gry.

Kiedy na ekranie zauważycie butlę z N2O, postarajcie się ją złapać – umożliwi Wam jednorazowe przyspieszenie czołgu, szczególnie przydatne podczas ucieczki przed ostrzałem.

Moim zdaniem Iron Force to jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) gierka wojenna, w której tanki stanowią punkt kluczowy. Polecam wszystkim fanom gier wojennych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button